TAÇ’tan ışıltılı şehir temaları
TAÇ’tan ışıltılı şehir temaları

TAÇ’ın yepyeni, Glow City Nights Nevresim Takımı Koleksiyonu yaşam alanlarına ikonik şehirlerin silüetlerini yansıtıyor. Koleksiyonda yer alan İstanbul, Londra ve Paris gibi hem gündüz hem de gece ihtişamına sahip şehir temaları, yansıttığı ışıkla yatak odalarına eşsiz bir görünüm kazandırıyor.
Hayatı kolaylaştıran birbirinden özel ve yenilikçi ev tekstili ürünleriyle TAÇ, geliştirdiği Glow serisiyle farklılaşmaya devam ediyor. TAÇ Glow City Nights Koleksiyonu’nda yer alan nevresim takımları şehir temalarıyla dikkat çekiyor. Özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını toplayan, geceleri ise bu ışığı yansıtan TAÇ Glow serisi bu sefer dünyanın en beğenilen şehirlerinin silüetlerini odalara taşıyor.
Büyüleyici bir görünüm…
İstanbul, Londra, Paris şehirlerinin ikonikleşen simgeleriyle tasarlanan nevresim takımlarından oluşan TAÇ City Nights Koleksiyonu, evlere yepyeni bir hava katıyor. Koleksiyonu ve daha fazlasını görmek için TAÇ Fabrika Satış ve TAÇ Konsept Mağazalarının yanı sıra, www.tac.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
TAÇ Glow City Nights Nevresim Takımı Fiyatı: 475 TL