PRETTY BY FLORMAR’DAN  MAKYAJINA YEPYENİ  DOKUNUŞLAR!
PRETTY BY FLORMAR’DAN  MAKYAJINA YEPYENİ  DOKUNUŞLAR!
PRETTY BY FLORMAR’DAN  MAKYAJINA YEPYENİ  DOKUNUŞLAR!

Pretty by Flormar’ın yepyeni ürünleri ile şimdi makyaj yapmak daha keyifli…
Farklı ihtiyaçlar için özel formül ve fırçaları ile seçme özgürlüğü sunan yeni maskara serisi, eyeliner tutkunlarının vazgeçilmezi olacak eyeliner pen ve yeni formülü ve iki farklı renk seçeneği ile ten makyajlarını tamamlayacak bronz pudraları ile ürün yelpazesi genişleyen Pretty by Flormar makyaj masanızı renklendirmeye devam ediyor!
Kaliteden ödün vermeden hesaplı alışveriş yapmak isteyen makyaj tutkunlarının vazgeçilmez tercihi Pretty by Flormar, trendleri yakalayan tarzı ve yenilikçi çizgisini yansıtan yepyeni ürünleri ile de keşfe değer tercihler sunmaya ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Yepyeni bir Maskara Serisi!

Pretty by Flormar’ın yeni maskara serisi kusursuz göz makyajın için etkileyici bakışlar yaratan seçenekler sunuyor.
Extra Volumizing Mascara, özel fırçasıyla kirpiklerini kökten uca kavrayarak her bir kirpiğinin hacim kazanmasını sağlıyor.
High Definition Mascara’nın kirpikleri anında belirginleştiren eşsiz fırçasıyla dramatik bakışlar yaratırken, tüm kirpikleri nazikçe kıvırıyor ve hacim kazandırıyor.
Waterproof Lenghtening Mascara, kirpiklerini tek tek ayıran yapısı ve suya dayanıklı formülüyle uygulama kolaylığı sunarken, kirpiklerini dipten kavrayarak muhteşem bir uzunluk sunuyor.
Curling Mascara ise tek tek ayrılmış, kıvrık ve hacimli kirpikler yaratıyor tek bir hareketle ortaya muhteşem bir sonuç çıkarıyor.
Çekici ve belirgin bir göz makyajı için: Pretty Eyeliner Pen
Kolay bir şekilde uygulanabilen, bulaşma yapmayan simsiyah formülü ile favori eyeliner’ın olmaya aday Pretty Eyeliner Pen ile farklı eyeliner görünümleri yaratarak çarpıcı göz makyajlarına imza atmak çok kolay!
Tenindeki bronz ışıltı; Pretty Bronze Powder
Her mevsim bronz bir tene sahip olmayı kolaylaştıran makyaj çantalarının vazgeçilmez ürünü bronz pudralara, Pretty by Flormar’dan yepyeni iki seçenek… Baked teknolojisi ile üretilen yeni Bronze Powder, Peach Bronze ve Gold Bronze renk alternatifleri ile aydınlık ve bronz görünüm arayanların favorisi olacak!