‘Kına gecesi geleneğini arşa çıkaran ve düğünü arka planda bırakan ünlü çift’ Bengü ve Selim Selimoğlu seçildi.
‘Kına gecesi geleneğini arşa çıkaran ve düğünü arka planda bırakan ünlü çift’ Bengü ve Selim Selimoğlu seçildi.

KizlarSoruyor tarafından düzenlenen, binlerce kişinin katıldığı ankete göre:

‘Kına gecesi geleneğini arşa çıkaran ve düğünü arka planda bırakan ünlü çift’ Bengü ve Selim Selimoğlu seçildi.
KizlarSoruyor’un hazırladığı ‘Düğünü kadar kına gecesi de konuşulan ünlü çift’ konulu anketin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Bengü ve Selim Selimoğlu çiftinin kına gecesi aldı.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor, güncel anketlerine devam ediyor. Hazırlanan anket ile üyelere ‘Düğünleri kadar kına geceleri ile de konuşulan ünlü çiftlerden hangisi senin favorin?’ sorusu soruldu.

Ankette duygusal kına gecesiyle göz kamaştıran Bengü ve Selim Selimoğlu çifti oyların yüzde 44’ünü alarak açık ara birinci oldu. Onları yüzde 25 oyla Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil çifti takip etti. Çok konuşulan İdil Fırat ve Mert Fırat çifti ise yüzde 24 oy alırken Ferhan Şensoy Cem Öget çifti yüzde 7 oyla dördüncü oldu.

Ankette kız erkek dağılımında da sonuç değişmedi. Kızların yüzde 39’u, erkeklerin ise yüzde 50’si favori kına gecesi anketinde Bengü ve Selim Selimoğlu çiftini tercih etti.

KizlarSoruyor hakkında:

Kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine soru sormak, yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD’de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.

KizlarSoruyor’un aylık 17 milyon tekil ziyaretçisi,70 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.
Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.
KizlarSoruyor’un %78’i Y Kuşağı.
KizlarSoruyor’un % 55’i Kadın, % 45’i Erkek.