Hayatınız boyunca yaşayacağınız en özel anlardan biri olan düğün gününüzde şıklığınızla dikkat çekeceğiniz damatlık & smokin modelleri, Giovane Gentile koleksiyonunda sizi bekliyor. Kaliteli kumaş, yılların ustalığı ve kusursuz dikişlerin birbirini tamamlamasıyla ortaya çıkan Giovane Gentile’nin damatlık & smokin modelleri, beylerin düğün gününe imzalarını atmalarını sağlıyor.

Kalite ve şıklığı bir arada yaşamak isteyen beylerin tercihi Giovane Gentile, mutlu hatıralarınızı bir ömür boyu paylaşmak için güçlü detayları, en özel kumaşlarla bir araya getirerek tasarladığı damatlık & smokin modelleri ile bu özel gününüze eşlik ediyor.
Giovane Gentile şıklığını damatlık koleksiyonuna taşıyor
Mutlu bir geleceğin ilk anlarında beylerin hayatına dokunan Giovane Gentile, özel kumaşların tasarımla hayat bulduğu damatlık & smokin modelleriyle stil sahibi damat adaylarına şıklık vaat ediyor. Her sezon özel olarak seçilen kumaşlar ve yaratıcı çizgiler ile dizayn edilen Giovane Gentile’nin damatlık & smokin modelleri, damat adaylarının hayata bakış açısını bu özel günde de ifade etme şekli oluyor. Koleksiyonda yer alan ve vücut hareketlerini mükemmel şekilde izleyen damatlık & smokin modelleriyle Giovane Gentile, deneysel davranmak istemeyen damat adaylarının tercihi oluyor. Öte yandan teknolojiyi modaya entegre eden Giovane Gentile, Cool&Dry kumaşları kullanarak tasarladığı gömlekleriyle yüksek performansın manifestosunu yeniden yazıyor. Nefes almasının yanı sıra kolay kuruma özelliği sayesinde vücut terlemesinin önüne geçen Giovane Gentile’nin Cool&Dry gömlekleri, damatların bu özel gününde konforun ismi oluyor.
Damatlık ve smokinlerin tamamlayıcısı, siyah kuşak, papyon takımı ve şık kol düğmeleriyle şıklığınızı tamamlamanıza eşlik eden Giovane Gentile, siyah rugan ayakkabılarıyla bu özel gündeki iddianızı bir üst skalaya taşıyor.
Mağazalar için iletişim: http://bit.ly/2A5SUjr
Giovane Gentile Hakkında Perakende sektöründe edindiği bilgileri kalite anlayışını ve müşteri beklentilerini tasarladığı dünya trendlerine uygun koleksiyonlarla birleştiren Ercem Tekstil, 2005 yılında Giovane Gentile Limited Edition markasına entegre Giovane G. Designers markasını da üretimine katarak tüm erkek trendlerini tek çatı altında, tüm mağazalarında birleştirdi. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika da birçok konsept mağaza dışında, aynı zamanda yüzlerce corner mağazalarda koleksiyonlarını tüketiciler ile buluşturmaktadır. Tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda, kendi özgün tasarımlarını üreten alanında uzman tasarımcılarla çalışmalarını yürütmekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır