6 adımda inci gibi bir cilde kavuşun!
6 adımda inci gibi bir cilde kavuşun!

Okyanus incileri öğütlenmesiyle elde edilen tozlaşma veya sıralı organik asitlerin% 40’ını yaşatmak için yaratılmış olan Thalia Naturel İnci & Peptid Ters Yaş Serisi, yaşlanma karşıtı 6 ürünüyle daha duru, aydınlık, nemli ve genç bir cilt vaat ediyor.
Tekstüre pırıltıları ve zarafetin renkleri ile süslenmiş inci, tüyler ve elmaslar ve renkler için özel elemanlarla kozmetik sektörün de vazgeçilmezlerinden biri. İçeriğinde mineral, protein ve 20’den fazla aminoasit bulunan incinin cilt üzerinde “canlandırıp sıkılaştırmak, kırışıklıklar azaltıp duruluk ve gençlik katmak” gibi şeyler mevcut.
AR-GE çalışmalarında sürekli yenilerin katalısı Thalia Natural Beauty, yaşlanmanın göz önüne alındığı için 40+ yaş grubu kadınlar için yaratılmış İnci & Peptide Ters Yaş Serisi’nde, işte bu seviyede sahip inci ( inci) tozuna büyük oranda yer veriyor.

Yüz temizleme köpüğü, tonik, yüz kremi, göz çevresi bakım kremi, yüz serumu ve uykuda güzellik maskesi olmak üzere 6 ürün teklifi Thalia Naturel İnci & Peptid Reverse Age Serisi’nin ana etken maddesi mevcuttur inci tozu değil. Bu siğin iki önemli güçlendiricisi daha var; peptit ve hyalüronik asit.

Aminoasit moleklarından oluşan peptitlerin sağladığı, hüceler arası ileticilik yapmak. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesi aktif rol vermiyorlar, üstelik antibakteriyeller. Bu özelliklerde peptitler, yaşlanma karşıtı ürünlerde bulunuyor, kırışıklıklar azaltıyor, cildi nemlendirip sıkılaştırıyorlar. Vücudun onu dokusunda bulunan hyalüronik asit ise su içinde çözünüyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücut daha az hyalüronik asit üretmeye başlıyor, bu durum da yapılır. Hyalüronik asit desteği cildi nemlendiriyor, pısınleştiriyor, sıkılaştırıyor ve belli ki gençleştiriyor.
Thalia Doğal Güzellik İnci ve Peptid Reverse Age Serisi inci tozu, peptit ve hyalüronik asit ile gerçek bir güç oluşturuyor. 6 adımda, 40+ yaş grublarında cildini ve yüzünü güldürüyor.
6 adımda Thalia Doğal Güzellik İnci & Peptid Reverse Age Serisi

Adım: İnci ve Peptid Ters Yaş Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü: Cilt bakımı rutininizin etkisi, özel formüle edilmiş ve 6 adımdan oluşan bir ritüel ile en üst düzeye sahiptir. 1. adımda bu kremsi köpük temizleyici cildin doğal nem dengesini değiştirmeden makyaj, yüzey yağları ve kirleri nazikçe temizler. Sabun içermeyen formülü ve bitkisel öz ile cildi tazeler, temiz ve pikleri kılar. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Tonik: C anlandırıcı yüz toniği, cildinizin doğal dengesini korumaya ve aydınlığın artırmaya destek olmak için üretilmiştir. Yaşlanma karşıtı özel formülüyle cildinizin nemi çekmesine ve tutmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildiniz duru ve taze bir görünüme kavuşur.
Adım: İnci & Peptid Ters Yaş Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi: Bu eşsiz ürün, cildin doğal süreçlerini destekleyerek pigmentasyon oluşumunu önlemeye, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Daha aydınlık ve taze bir ekleme mümkündür. Cildinizi harika bir şekilde nemlendirir.
Adım: İnci & Peptid Ters Yaş Serisi Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi: Ürün eşsiz dokuyla göz çevresi ve boyun için kullanılmalı “çift yetenekli” bir kremdir. İçeriğindeki en yüksek oranda yaşlanma karşıtı maddelerle ilgili gözlerde hem de boyunda çizilir ve yoğunlaştırılır. Uzun süreli ve etkili nemlendirme etkisiyle cildin doğal yenilenmesini optimize eder yardımcı olur.
Adım: İnci & Peptid Ters Yaş Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu: Ürün, sizi güçlendirmeniz için gerekli olan cildin derinliklerine nüfuz etmesine izin verir. Yeni kırılmaların oluşumu önlemeye yardımcı olur. Yüz çerçevesinin doğal halinin korunmasını sağlar.
Adım: Thalia İnci & Peptid Ters Yaş Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi: Siz uykudayken cildinizin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmak gerekir, bir gece gerektirir. Cildin kaybettiği nem ve elastikiyeti takviye kaldı yardımcı olur. Cildinizin yağ ve su dengesini koruyarak kurumayı önler. Cildi beslemeyi ve yapılandırma. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başladıracak. Onun cilt tipine ve yaşa uygundur.