Bahar aylarındaki yoğun saç dökülmelerine, 24 çeşit bitki karışımından elde edilen yüzde 100 doğal “PhytoComplex AHL” isimli bitkisel aktifi içeren Thalia Natural Beauty şampuanlarıyla veda edin.Doğa perisinin kollarında daha güçlü, daha çabuk uzayan, daha parlak ve nemli saçlara kavuşun.

Işıltısıyla ruhumuzu aydınlatan bahar ayları, güzelliğimizin sembolü saçlarımız üzerinde olumsuz bir etki yaratır. Bunun sebebi artan güneş ışınlarının hormonlarımızda değişim yaratmasıdır. Bahar aylarıyla birlikte farklılaşan beslenme düzeninin yanı sıra genel olarak stres, kalitesiz uyku, protein ve demir eksikliği, fazla A ve B vitamini tüketimi, hamilelik, saçların fazla işlem görmesi gibi faktörler de saç dökülmesini artırır. Yoğun kimyasal içeren saç bakım ürünlerinin kullanılması, saç dökülmesinin çok önemli bir başka sebebidir.

Thalia şampuanlarının sırrı: 24 çeşit bitkiden elde edilen PhytoComplex AHL

“Doğallığı Yaşamak Hakkınız” sloganıyla doğaya ve yaşama duyduğu saygının altını çizen Thalia Natural Beauty, yüzde 100 doğal ve yüzde 100 inovatif ürünleriyle “her tür soruna karşı” saçlarınızı koruma altına alıyor.

Bin bir çeşit bitki ve çiçeği en saf halleriyle teknoloji ve bilimle buluşturan Thalia Natural Beauty’nin saç dökülmelerine karşı da doğal ve inovatif bir çözümü var: Ar-Ge çalışmalarıyla fark yaratan Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda üretilen “Saç Dökülmesine Karşı Etkili PhytoComplex AHL” isimli bitkisel aktif. Birbirinden değerli 24 çeşit bitkinin karışımından elde edilen patentli bu bitkisel aktif, Thalia Natural Beauty’nin tüm şampuan çeşitlerinde kullanılıyor ve saç dökülmelerine son veriyor.

Yüzde 100 doğal bitki ve çiçeklerin gücü saçlarınıza akıyor

Thalia Natural Beauty şampuanlarının saç dökülmesini önleyici etkisi; PhytoComplex AHL bitkisel aktifinin yanı sıra -ürün çeşidine göre yoğun olarak yer verilen- propolis, bal, karahindiba, Japon gülü, kamelya, çarkıfelek, zeytinyağı, buğday, ısırgan otu, sarımsak, lavanta, ardıç, çay ağacı ve argan yağı gibi ürünlerin özleriyle artırılıyor. Ayrıca provitamin ve hidrolize proteinle destekleniyor. Tüm bunlarla birlikte Thalia Natural Beauty daha güçlü, daha hızlı uzayan, daha canlı, daha parlak, daha nemli ve daha yumuşak saçlar yaratıyor.

Thalia Natural Beauty şampuanları SLS, SLES, paraben, parafin, koruyucu, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararları kanıtlanmış maddeler kesinlikle içermiyor.

EDİTÖR İÇİN :(*)

www.thalia.com.tr

Akten Kozmetik , 1988 yılında kurulmuş sektörün öncü kozmetik üreticilerinden biridir. 60 yıllık ilaç tecrübesine sahip Metin Kara tarafından kurulmuş ve halen yönetimde çocuklarının bulunduğu % 100 Türk sermayeli bir aile şirketidir.

1988 yılında oteller için sabun ve şampuan üretimi ile başlayan kozmetik sektörü yolculuğumuz , pek çok markanın güvenilir üreticisi olmanın yanı sıra , temelleri 2005 yılında atılan tamamen doğal içerikli kişisel bakım ürünlerinden sunan Thalia Natural Beuaty markası ile devam ediyor.

Akten Kozmetik , hem THALIA NATURAL BEAUTY markası ile hem de Özel Üretim (PL) bandında doğal sabundan , saç bakım ürünlerine , cilt ve vücut bakım ürünlerinden , özel bebek bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede formülasyon ve üretim kapasitesine sahiptir.

AKTEN KOZMETİK tesislerinde günlük 120.000 adet üretim yapılmaktadır
Doğal katı sabun grubu yıllık 2500 ton / 25 Milyon adet üretim kapasitesine sahiptir.
Likit ürün grubu yıllık 10 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir.
Doğal ve organik hammadde içerikli krem grubunda yıllık 7,5 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir.
Ürünlerimiz ISO 9001, GMP (İyi İmalat Uygulamaları) ve HELAL ürün belgeli tesislerimizde üretilmiştir.

Tüm ürün çeşitlerimiz ile Türkiye pazarının yanı sıra 15 farklı ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz

AR – GE Departmanı

Kozmo-etik anlayışımız gereği en güvenilir olanı seçmek ve çevresel etkiyi azaltmak için bir çok şüpheli maddeyi ürünlerimizde kullanmıyoruz.

Bitki özlerini özel bir ekstraksiyon yöntemi ile elde ediyoruz.

3 aşamalı süreç ;

O Bitkilerde bulunan güçlü unsurları ortaya çıkarır

O İzole eder

O Yoğunlaştırarak formüle edilir.

Bu Bio- içsel sürecin sonunda hiçbir bitki materyali boşa gitmeden, yeni ve son derece güçlü bitki özütleri elde edilir.