THE LIFECO İLE DENİZDE DETOKS
THE LIFECO İLE DENİZDE DETOKS
THE LIFECO İLE DENİZDE DETOKS

 Sağlıklı kalmak, iyi yaşamak – en iyi şekilde yaş almak, yetmiş yaşına geldiğinde bile merdivenleri koşarak çıkabilmek, hayattan zevk alabilmek, doya doya gülmek, rahatça nefes almak, yediğinin tadına varmak, sevmek, sevişmek, yaşsız olmak? Kısacası bedenin içinde yaşın kaç olursa olsun kaliteli bir yaşam sürmek istiyorsanbunun yolu toksinlerden kurtulmaktan geçiyor.” diyor The LifeCo’nun kurucusu Ersin Pamuksüzer.

The LifeCo; Bodrum, Antalya ve Phuket’teki well-being ve detoks merkezlerinde yeni nesil sağlıklı tatil anlayışı ile bedensel, ruhsal, zihinsel arınma ve yenilenme alanlarında birbirinden etkin programlar ile hizmet veriyor.  Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için; “Kilo Kontrol”, yoğun alkol ve sigara tüketenler için; “Karaciğer Arındırma”, etkili hücresel yenilenme arayışı içinde olanlar için; “Anti-Aging”; vücudunun şekillenmesini, güçlenmesini ve esnekliğinin artmasını isteyenler için “GetFit & Healthy” gibi programlar sunuyor. Bir detoks programı uygulamak için herhangi bir problem yaşıyor olmak gerekmiyor; günümüz modern yaşam koşullarında maruz kalınan kirli hava, tüketilen işlenmiş gıdalar, stres, hareketsizlik gibi nedenlerde vücutta biriken toksinlerden en etkili şekilde arınabilmek ve sağlıkla yaş alabilmek için de yılda en az iki defa uzmanlar gözetiminde bir detoks programı uygulamak gerekiyor.

Sağlıklı yaşam severlerin bu kapsamda Türkiye’de vazgeçilmez adresi The LifeCo şimdi de Denizde Detoks programı ile misafirlerini eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Eylül havası, dingin Ege sularında mavi yolculuk, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek bir detoks deneyimi birarada

Denizde detoks programı; Bodrum’un turkuvaz mavisi muhteşem koylarından Gökova ve Hisarönü’nde yedi günlük bir mavi yolculuk deneyimini kapsıyor, Ege’nin muhteşem koylarında denizin ve güneşin keyfini çıkarırken; yaz döneminin eğlenceli ancak bir o kadar da yorucu ve yoğun temposundan çıkarak toksinlerinden arınmak isteyenleri bekliyor.

Yeni sezona fazla kilolarından kurtulmuş, tazelenerek yenilenmiş olarak girmek isteyenler; The LifeCo’nun Lagoon 620 model lüks katamaranı ile eşi benzeri olmayan bir yolculuğa çıkıyor. The LifeCo ile “Denizde Detoks” programı kapsamında misafirler; detoks program koordinatörlerinin önderliğinde ihtiyaçlarına yönelik özel hazırlanan bir beslenme programı ile temizlenme ve beraberindeki arınma sürecini hızlandıran terapiler ile yoğun şekilde toksinlerinden arınıyor, dilerlerse program sonrasında özel masaj seansları ile tüm sezonun yorgunluğunu üzerinden atma fırsatı yakalıyor.

Program; ilk günün sabahında The LifeCo Bodrum’un Juice Bar’ında gerçekleşecek oryantasyonun ardından program öncesi doktor görüşmesi ile başlıyor, beslenme programın hazırlanması, yoga ve meditasyon seansı ve istenildiği taktirde; sauna ve buhar banyosu, masaj seansları ile devam ediyor. Denizde Detoks” programı; 7 gün süresince konaklama dahil, tüm detoks içecekleri, gıda & besin takviyeleri, ilk ve son gün merkezde kolema uygulaması, meditasyon, sauna ve buhar banyosunu kapsıyor.

Holistik (bütünsel) sağlık konusunda, kişiye yeni yaşam tarzı alışkanlıkları kazandıracak mini seminerler, uzman konuşmaları ve sunumları ile katılımcının evine donanımlı şekilde dönmesi ve hayatını bu felsefe çerçevesinde devam ettirebilmesi sağlanıyor.

 The LifeCo ile Denizde Detoks Programı                                           Single/Double oda………4000 
Lagoon 620 (7 g
ün / 8 kişi kapasite)                                                 Haftalık kiralama……….16.000