Yüzyıllardır aromaterapinin nimetlerinden faydalanan şifacılar ve ilaç endüstrisinin hammaddesini oluşturan bitkiler göz önüne alındığında, sağlığın temel yapı taşlarını oluşturan bu gücü inkar etmek pek de mümkün değil. 

Yetiştirilmesinden, sulanmasına, yetiştiği topraklardan toplanmasına kadar organik zincirini bozmayan, dünyanın en saf aromaterapi markası OSHADHI’nin ürün çeşitleri ve faydaları gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Özellikle son yıllarda artan medikal estetik uygulamalarında; yaşlanma karşıtı, kırışıklık giderici tedavi ve uygulamalara destek olarak kullanılan Oshadhi Lifting Oil (sıkılaştırma yağı), kullananlar tarafından vazgeçilmezler listesinde olması ile dikkat çekiyor.

İçeriğinde yer alan cistus, günlük, rosewood ve kayısı çekirdeği gibi bitkilerin muhteşem karışımı sayesinde; ince çizgilerin giderilmesi,  yara ve sivilce izlerinin tedavisi, cildin temizliği ve enfeksiyonlardan arınmasında büyük etkisi olduğu görülen Lifting Oil, kullanım kolaylığı ile de çok seviliyor.

Sinan Göker Estetik Grup hekimleri tarafından da dermaroller ve dermapen uygulamaları sonrası hem cildin yenilenmesi, hem nemlendirme hem de sıkılaştırma amacıyla kullanılan Oshadhi Lifting Oil, etkisini kanıtlamış cilt bakım ürünleri arasında yerini alıyor.