Her yıl tasarım, reklamcılık, pazarlama ve dekorasyon gibi pek çok farklı endüstride ve sektörde, yılın rengini seçerek renk trendlerini belirleyen Pantone Renk Enstitüsü, 2018’in rengini ‘ultra violet’ yani mor olarak açıkladı. Evinizde trendleri yaratacağınız mor halılar, kalitesi ile olduğu kadar renk ve desenleri ile yaşam alanlarına farklı bir imza atan Artemis Halı’da…

Artemis Halı, ultra violet rengin kullanıldığı Torino Koleksiyonu’ndan seçenekler sunuyor. Modern yorumla bej üstüne tek rengin tonlarıyla tasarlanan Torino Serisi; yaşam alanlarında çağdaş bir atmosfer katıyor. El halısı dokusunda, ipeksi yumuşak tuşeli, özel parlak akrilik iplik kullanılarak üretilen Torino Koleksiyonu; yüzde 74’e varan daha az toz tutma özelliği ile 12 mm hav yüksekliğinde en son teknolojik tezgahta üretiliyor.

Özgünlük, yaratıcılık, vizyon düşüncesini dile getiren, mistik ve manevi bir gücü çağrıştıran, günlük karmaşada zihni rahatlatan renk olarak kabul edilen ultra violet’i yaşam alanınıza eklemek isterseniz Artemis Halı’ya bakmadan karar vermeyin.