EVLİLİK DÜNYASI FUARI LÜTFİ KIRDAR’DA AÇILDI
EVLİLİK DÜNYASI FUARI LÜTFİ KIRDAR’DA AÇILDI
EVLİLİK DÜNYASI FUARI LÜTFİ KIRDAR’DA AÇILDI

16. Yılında Evlilik Hazırlıkları Fuarı, ‘Boho’ Konseptiyle Çiftleri 70’lerin Büyülü Dünyasına Götürecek…
Düğün, evlilik denilince akla ilk gelen Avrupa’nın 1.’si Evlilik Hazırlıkları Fuarı, bu yıl dünya modasını İstanbul’da çiftlerle buluşturmaya hazırlanıyor… 70’lerden ilham alan konseptiyle binlerce çiftin hayatına dokunmaya geliyor…

Patika Fuarcılık tarafından 16.’sı düzenlenecek olan Evlilik Hazırlıkları Fuarı, dünya trendlerini her yıl olduğu gibi İstanbul’a getirmeye 2018’de de devam edecek… Yeni sezonun öne çıkan akımı olan Boho konsepti, bu yılın ana teması olarak belirlendi. Evlilik hazırlığı yapan çiftleri 2-4 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar’da eşi bulunmaz bir yolculuk bekliyor…

Artık düğünlerde özgün olmak, rahatlık, doğal, şık ama sadelikten ödün vermeyen, özgür ruhu taşıyan anlayış revaçta. Günümüz gelinlerinin Boho tarzı, gelinlikten damatlığa, pastadan dekorasyona kadar tüm düğünlerin öne çıkan unsurlarının konseptini de belirliyor. Doğal, etnik özellikleri taşıyan, vintage objeleri içinde barındıran, kişisel dokunuşlara imkan tanıyan Boho konsepti, sıradanlığı sevmeyen ve değişikliğe açık olan gelinlerin ideal düğün anlayışı oldu.

Yenilikleri takip eden ve her yıl bir öncekinden daha çok konuşulan Evlilik Hazırlıkları Fuarı, ana teması olan Boho konseptinden yola çıkarak, her gelinin hayalini gerçekleştirmek için çalışıyor. Dünya trendlerini yakalayan ve evlilik yolunda ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri çiftlerle 3 günlük bir buluşmada sunuyor. Günlerce sürecek hazırlık aşamalarını en kısa sürede bitirmeye imkan tanıyan bu yolculuk,  8 bin 500 metrekare kapalı alanda, 130 katılımcıyla gerçekleştirilecek.

Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga, her ayrıntısıyla sektöre imza atan fuarla ilgili olarak şunları söyledi: “16. yılımızda, evlenecek çiftlerin tercihlerine uygun, dünya trendlerini yakından takip eden bir anlayışla yine dopdolu bir fuar hazırladık. Yeni sezonun akımı Boho, davet masalarından gelinliğe kadar tüm detaylarıyla fuarımızın ana konsepti. En özel günlerinde özgün ruhlarını yansıtmak isteyen gelin ve damat adaylarıyla çıkacağımız yolculuğun heyecanını yaşıyoruz. Geleneksel dokunuşları da unutmayan ve yepyeni akımları içinde taşıyan Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na bu yıl da çiftleri bekliyoruz.”

Açılış defilesi,  Seren Moda’nın 2018 Gelinlik Koleksiyonu ile 02 Şubat saat 14:00’de Özge Ulusoy’un baş mankenliğinde gerçekleştirileştirildi.
Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek isteyenler www.evlilikfuari.com adresinden online davetiye alabilirler.