Haftaya Ay Koç burcundayken başlıyoruz.Enerjimiz ve keyfimiz gayet yerinde olcak. Fikilerimizi hızlıca hayat geçirebileceğimiz  bol sürpizli bir hafta bizi bekliyor. Haftanın genelini burçlar üzerinden sizin için değerlendirdi

  KOÇ ( 21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koçlar ,haftanın ilk günü Ay sizin burcunuzda olacak.Enerjinizin ve motivasyonunuzun çok yüksek olacağı bu günlerde, parasal alanlarda yaşayacağınız sürprizlere hazırlıklı olun.Çarşamba günü yakınlarınızdan gelecek yardım sayesinde projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.Cuma günü yeme içme ve harcamalar konusunda abartıya meyiliniz yüksek.Önleminizi alın.Yurtdışı bağlantılı işlerinizin, eğitim ve,seyahat faaliyetlerinizin hızlanacağı dönemdesiniz. Haftasonu aile üyeleriyle yapacağınız  konuşmalarda daha dikkatli olmalısınız.

BOĞA( 21 Nisan-21 Mayıs)

Sevgili Boğalar, haftanın ilk günü kadınlardan göreceğiniz yardım  statünüzü yükseltebilir.Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bu günlerde hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü imajınızı değiştiremeye yönelik yapacağınız girişimlerde abartıya kaçmamanızı neririm.Cuma gününden itibaren ortak kazançlar,miras,kredi,borç ve alacak davalarınız hızlanacak.Haftasonu parasal açıdan şansınız yüksek olacak.

 İKİZLER (22Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, haftanın ilk günü sosyal aktiviteleriniz artabilir.Günlük koşuşturmalarınızın yoğun olacağı bu günlerde yorgunluklara karşı önleminizi almalısınız. Çarşamba günü sağlığınıza yönelik girişimlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.Cuma gününden itibaren ortaklarınızla yapacağınız anlaşmalar,sözleşmeler ve eşinizle ilgili konular hızlanacak.Haftasonu partnerinize kısa seyahatlerde bulunabilirsiniz.   

YENGEÇ(22 Haziran-23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, haftanın ilk günü işyerinizdeki üstleriniz yada eşinizle yapacağınız konuşmalarınızda dikkatli olmalısınız.Sosyal hayatınızın hızlanacağı bu günlerde katılacağınız organizasyonlardan güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.Çarşamba günü çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.Cuma gününden itibaren günlük işlerinizin ve çalışma ortamınızın hareketlilik kazanacağı bir döneme giriyorsunuz. Haftasonu çocuklarınızla beraber macera dolu aktivitelere katılabilirsiniz.         

ASLAN (24Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, haftanın ilk günü.eğitim ve uzak yerlerden alacağınız haberle enerjiniz yükselebilir.Hedeflerinize yönelik girişimlere atılabilirsiniz.Çarşamba günü kariyerinizde yaşayabileceğiniz sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun.Evinizde yapacağınz değişikliklerde abartıdan uzak durmalısınız. Cuma gününden itibaren aşk hayatınız,çocuklarınız ve yetenekleriniz ile ilgili konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz.Haftasonu partneriniz veya çocuklarınızla uzak yerlere seyahatler yapabilirsiniz.

BAŞAK ( 24 Ağustos-23 Eylül)

Sevgili Başaklar , haftanın ilk günü banka,kredi gibi işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çarşamba günü hukuki davalarınız ve yurt dışı bağlantılı  işlerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.Yakın çevrenizle iletişiminizin yoğun olduğu günlerdesiniz.Sosyal medya ve yayıncılık içerikli işlerden beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir.Cuma gününden itibaren ev ,aile ve yerleşim alanlarında yapacağınız değişimler gündemine gelebilir. Taşınma ve yerdeğişiminde bulunacağınız bir dönemdesiniz.Hafta sonu ailevi konularla ilgilenebilirsiniz.

  TERAZİ ( 24 Eylül- 22Ekim)

Sevgili Teraziler, haftanın ilk günü birlikte iş yaptığınız kişilerle iletişiminize dikkat etmelisiniz.Ortak kazancınız gözden geçirebilir,yatırıma yönelik düzenlemelerde bulunabilirsiniz.Bugünlerde maddi konularda güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.Çarşamba günü her tür girişimden güzel sonuçlar almanız mümkün.Cuma gününden itibaren yakınlarınız,sosyal medya,iletişim ile ilgili alanlarda hareketlilik kazanacaksınız.Yapacağınız tanıtım ve pazarlama işlerinde hızla ilerleme kaydedebilirsiniz. Hafta sonu kısa yolculuklarda bulunabilirsiniz.

AKREP ( 23 Ekim-22Kasım)

Sevgili Akrepler, haftanın ilk günü günlük işlerinizi planmanız gerekebilir. Yakınlarınızın sağlık problemleriyle ilgilenmeniz gerekebilir.Çarşamba günü eşiniz veya ortağınızla birlikte girişeceğiniz işlerden güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Şansınızın yüksek olacağı bugünleri iyi değerlendirmeye bakın.Cuma gününden itibaren kazancınızda hızlı artışlar yaşayacağınız  oldukça hareketli bir döneme giriyorsunuz.Beklenmedik fırsatların karşınıza çıkacağı  bereketli günler sizi bekliyor. Hafta sonu ailenizle birlikte uzak akrabalarınıza  ziyarete gidebilirsiniz.

  YAY(22Kasım-21Aralık)

Sevgili Yaylar , haftanın ilk günü çocuklarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Özel hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.Çarşamba günü işyerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Günlük işlerinizi rahatça düzene koyabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza özellikle boyun bölgenize dikkat edin. Cuma gününden itibaren motivasyonunuz artacak.Kendinizi gösterebileceğiniz hertür girişimde rahatça bulunabilirsiniz. Haftasonu kardeşlerinizden ve yakınlarından güzel haberler alabilirsiniz.

OĞLAK ( 22Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, haftanın ilk günü ailevi konular gündeminizde olabilir.Aile fertlerinin özel durumlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Çarşamba günü çocuklarınız ve özel hayatınızla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.Sosyalleşeceğiniz hareketli günlerdesiniz.Bulunduğunuz ortamlarda tanışacağınız kişilerin size faydası dokunabilir.Cuma gününden itibaren elinizdeki projelere odaklanabilirsiniz.Büyük bir gizlilikte yürüteceğiniz işlerden önümüzdeki günlerde güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Bu dönemde sabırsızlıktan kaçınmanızı öneririm. Haftasonu parasal konular gündeminizde olabilir.

KOVA(21Ocak-19Şubat)

Sevgili Kovalar, haftanın ilk günü yakınçevreniz ve arkadaşlarınızdan alacağınız güçle kariyerinizde yükselişler yaşayabilirsiniz.Cesaretinizin arttığı bugünlerde ailenizin desteği size moral verebilir. Çarşamba günü işyerinizde sürpriz fırsatlar yakalayabilirsiniz.Kariyerinizde güzel gelişmeler yaşadığını bu dönemde hedeflerinize odaklanmalısınız.Cuma gününden itibaren sosyal ortamlardan gelecek davetler sizi yepyeni olanaklar sunabilir. Kendinizi farklı gruplaın içinde bulabilirsiniz.    

Haftasonu özgüleşme arzunuz yüksek olabilir. Kendinizi farklı yerlerde bulabilirsiniz.           

 BALIK(20 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balıklar, haftanın ilk günü kazancınızla ilgili konular gündeminize gelebilir.Bu günlerde harcamalarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.Çarşamba günü seyahatlerle ilgili planlara dahil olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Cuma gününden itibaren kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili hızlı gelişmeler yaşayacğınız bir döneme giriyorsunuz. Cesaret kazanacağınız bu dönemde isteklerinizi  üstlerinize aktarabilirsiniz.Haftasonu kendinizle başbaşa kalmak istebilirsiniz.