Wish More Hotel Istanbul, çiftlerin yeni hayatlarının ilk gecelerini kaliteli hizmetleriyle özel kılıyor

Modern, şık ve gösterişli düğün organizasyonların adresi Wish More Hotel Istanbul, unutulmaz anılar biriktirilecek o en büyülü günü ayrıcalıklı hizmetleriyle taçlandırıyor. Yeni hayatlarına Wish More Hotel Istanbul’da merhaba diyen çiftler, balayı gecelerini lüks otelin ücretsiz olarak sunduğu çok özel süitte geçirerek muhteşem bir deneyime imza atıyor.

Wish More Hotel Istanbul, birbirini seven çiftlerin ömür boyu bir arada olma yolunda atacakları heyecanlı ve unutulmaz o büyük adımı her ayrıntıya dikkat ederek planlıyor. Mevsime göre tercih edilebilecek kapalı ve açık olmak üzere iki farklı davet alanında muhteşem düğün organizasyonlarına imza atan 5 yıldızlı otel, çiftlerin yeni hayatlarının ilk gecelerini de çok özel kılıyor.

Lüks otel, düğününü Wish More Hotel Istanbul çatısı altında gerçekleştiren çiftlere, sofistike lüksün rahat dekoratif seçimlerle bir araya geldiği konforlu bir yaşam alanı sunan Premier Suit’te bir gece konaklama hediye ediyor. İçerisinde iki ayrı banyo, oturma ve yatak odası bulunan süit, şehrin ritmini yansıtan dinamik manzarasıyla, yeni evli çiftlere keyif ve ilham veren bir balayı deneyimi yaşatıyor.

Gelin ve damadın mutluluğunu perçinleyecek ayrıcalıklı hizmeti bununla sınırlı kalmayan Wish More Hotel Istanbul, balayı gecesini meyve sepeti ikramı ve ücretsiz mini bar kullanımıyla tatlandırırken, çiftlerin ilk evlilik yıldönümlerinde de ücretsiz konaklama sağlıyor. Üstelik 5 yıldızlı otel, çocuklarının mutluluklarına yakından şahit olacakları unutmayarak, düğün hazırlıklarının yürütülebileceği iki farklı odayı da ailelerin hizmetine ücretsiz olarak sunuyor.

Wish More Hotel Istanbul hakkında:

Wish More Hotel Istanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel Istanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, 7 toplantı salonu, bir konferans salonu, bir balo salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.