PRONOVIAS 2018  KOLEKSİYONLARINA BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK
PRONOVIAS 2018  KOLEKSİYONLARINA BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK
PRONOVIAS 2018  KOLEKSİYONLARINA BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK

PRONOVIAS 2018  KOLEKSİYONLARINA BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK

İlhamını Couture ruhundan alan Pronovias, 2018 Koleksiyonunda göz kamaştıran şık detaylarıyla kusursuz bir görünüm vadediyor. Minimal çizgilerin, farklı kumaş kombinasyonlarının ve belirgin yaka tasarımlarının trend olduğunu sezonda, couture asaleti gelinliklere taşınıyor.

Gelinlik sektöründe dünya lideri olan PRONOVIAS, Atelier Pronovias ve Pronovias2018 koleksiyonuyla sofistike detayları ve yenilikleri ön plana çıkarıyor. WISHkonseptinden ilham alan Atelier Pronovias 2018 Koleksiyonu, couture tasarımlarıyla göz dolduruyor. Koleksiyonda kullanılan taş, dantel ve nakış detayları tüm vücut tiplerine uyum sağlayarak kusursuz bir görünüm vadediyor.

Atelier Pronovias 2018, her gelinin zevkine hitap eden bir koleksiyon olma özelliğini taşıyor. Koleksiyonda yer alan hacimli gelinlikler, orijinal tasarımlarla modern bir görünüm sunuyor. Kabarık, balık ve kloş etekli gelinlik modelleri ise vücut şekline uyum sağlayarak şıklığı ve rahatlığı ön plana çıkarıyor.

Koleksiyonda yer alan tasarımlar, mükemmel kumaşları iplik ve dantel nakışlar ile bir araya getirerek gelinliklerdeki feminen yönü daha da ön plana çıkardı. Krep ve yumuşak satenler vücüdu kusursuz bir şekilde sarmak için kullanılırken, ipek şifon, organza ve mikado ise diğer kullanılan kumaşlar arasında yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca son zamanların favori trendi püskül, özellikle kol ve yakalarda yer alarak tasarımlara farklı bir hava katarken, beyaz taş detayları şıklığı tamamlıyor.

Pronovias 2018 Koleksiyonu, gelinler için aynı zamanda farklı kombinasyonları yaratmak ve hayallerindeki gelinliklere ulaşabilmeleri adına kolay eklenip çıkarılabilen aksesuarlar tasarladı. Kadınsı çizgilerin ön plana çıktığı, cesur göğüs dekoltelerinin hüküm sürdüğü koleksiyonda Fransız danteli ve kristal tül kullanımı da oldukça yaygın.

Tasarımların hafifliği dantel ve şifon gode uygulamaları ile vurgulanırken, akıcılık ve zarafet ise baştan aşağıya yerleştirilen düğmeler ile detaylandırılıyor. İki parça gelinlikler, alt-üst seçenekleri ile birden fazla kombinasyon için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Yeni gelinlik koleksiyonları tasarımlarını geniş bir yelpazede sunarken, gelinler stillerine ve kişiliklerine uygun gelinliği kolayca bulabilecek, özel günlerinde farklı tasarımları diledikleri gibi kullanabileceklerdir.