Koleksiyon’un kurucusu Mimar Faruk Malhan’ın özel tasarımlarından oluşan ‘Zamanın An’ları’ Sergisi 13 Kasım tarihine kadar markanın genel merkezi olan Koleksiyon Tarabya Kampüsü’nde sunulacak.

Detaylı, zarif ve incelikli tasarımlara sahip mobilyalarıyla yaşanılası mekanlar yaratan Koleksiyon, Faruk Malhan’ın yeni tasarımlarıyla bağlamın tasarımı nesne ötesi, içsel, deneyimsel, kavramsal, resimsel, şiirsel, oluşumsal, süreçsel, disiplinler arası ve çağdaş boyutlara taşıyor.

Türkiye’de, Amerika’da, Avrupa’da, Asya’da, Avustralya’da sayısız insana ulaşan Koleksiyon, yaşam alanını tasarım paydasında genişletiyor. Mekânı, mobilyayı, kilimi, aydınlatmayı, tabağı, bardağı, fincanı, camı, seramiği, modayı, takıyı, keçeyi, kaşmiri, ipeği kısaca paydasında tasarım olan tüm kesirleri küresel kapsamda sizlere, el sanatlarına, endüstriye, tasarımlara, tasarımcılara açıyor. Faruk Malhan’ın yeni tasarımlarının yer aldığı ‘Zamanın An’ları ‘ sergisi 13 Kasım tarihine kadar Koleksiyon Tarabya Kampüsü’nde sergilenecek.

Düzenlenen basın toplantısıyla ilk kez kapılarını açan sergide bağlamın tasarımı; nesne ötesi, içsel, deneyimsel, kavramsal, resimsel, şiirsel, oluşumsal, süreçsel, disiplinler arası ve çağdaş boyutlara taşıdığı görülüyor.

Koleksiyon’un yeni tasarımları arasında yerini alacak olan Mimar Faruk Malhan’ın yeni koleksiyonu aksesuarlar, çalışma alanları, ortak alanlar ve yaşam alanlarına farklı çözümler sunuyor.

Yeni düşünce ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya yaratma anlayışı sayesinde, yaşanılası mekanlar sunmayı amaçlayan Koleksiyon, Faruk Malhan’ın yeni tasarımlarıyla bağlamın tasarımı nesne ötesi, içsel, deneyimsel, kavramsal, resimsel, şiirsel, oluşumsal, süreçsel, disiplinler arası ve çağdaş boyutlara taşınıyor.