METALİK OJE TERENDİNİ KIKO MILANO İLE YAKALAYIN
METALİK OJE TERENDİNİ KIKO MILANO İLE YAKALAYIN

KIKO MILANO’nun göz alıcı metalik efektler içeren Simli ve Pastel Metalik Ojeleri sezona damga vuruyor!

2017 yılında güzellik sektöründe 20. yılını kutlayan İtalya’nın lider kozmetik markası KIKO Milano, sezonun trendlerini yansıtan metalik ojeleri satışa sunuyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve seçili mağazalarda satışa sunulan metalik ojeler 2017’nin trendini yansıtıyor. KIKO, yılın trendini, altı farklı tonda satışa sunulan Pastel Metalik Oje ve Simli Metalik Oje ile mağazalarına taşıyor. Metalik pastel görünümlü Pastel Metalik Oje, ayna efekti sağlarken, sim parçacıklarına sahip ultra pigmentli tırnak cilası Simli Metalik Oje ise pırlanta ışıltısını sunuyor.

ÜRÜNLER

SİMLİ METALİK OJE ( GLITTER METAL NAIL LACQUER)

Simli, parlak ve gösterişli bir görünüm için mikro kristallere sahip oje, profesyonel, göz alıcı bir görünüm için yüksek yoğunluklu sim parçacıklarına sahip ultra pigmentli dokusuyla dikkat çekiyor. Her ton; uygulamayı, kapamayı ve renk performansını idealleştirmek üzere özel olarak formüle edilmiştir. Çok sayıda kıla sahip maksi fırça, cilayı kolayca ve adım adım tırnağa aktararak çizgisiz ve eşit şekilde yayılmasını sağlayarak metalik görünümlü ultra ışıltılı tonlar ortaya çıkartır. Formüldeki yüksek konsantrasyonlu sim parçacıkları ile ışıklandırılan tırnak, artık başroldedir.

Sınırlı sayıda üretilen Simli Metalik Oje, 6 renkte satışa sunuluyor.

Fiyat: 19,95 TL

PASTEL METALİK OJE (PASTEL METAL NAIL LACQUER)

Metalik bir görünüm için mikro boncuklara sahip oje, moda krom tırnak efekti için ultra parlak ve yüksek pigmentli dokusuyla dikkat çekiyor. Her ton; uygulamayı, kapamayı ve renk performansını idealleştirmek üzere özel olarak formüle edilmiştir. Çok sayıda kıla sahip maksi fırça, cilayı kolayca ve adım adım tırnağa aktararak çizgisiz ve eşit şekilde yayılmasını sağlayarak ayna gibi bir sonuç verir.

Sınırlı sayıda üretilen Pastel Metalik Oje, 6 renkte satışa sunuluyor.

Fiyat: 19,95 TL