İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Çiftlere Özel Masal gibi Düğünler
İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Çiftlere Özel Masal gibi Düğünler

İstanbul Marriott Hotel Şişli evlenecek çiftlere hayallerindeki gibi kendi imzalarını taşıyan kusursuz düğün organizasyonları sunuyor. Düğün telaşını mutlu sona keyifli bir geri sayım haline dönüştüren Marriott Şişli’nin tecrübeli ve yetenekli ziyafet ekibi  Marriott’a özel Meetings Imagined platformunun sunduğu benzersiz imkanlar ve teknolojinin de yardımıyla gelin ve damat adaylarının bu en mutlu gününü onlara özel ve unutulmaz kılmak için gerçek bir özveriyle çalışıyorlar.

Hayal edileni elle tutulur ve gözle görülür bir hale getirme konusunda hayatı kolaylaştıran, türlü görsel ve fikir alternatifleriyle hayallere ilham veren Meetings Imagined platformu yeni evleneceklerin düşündüğü her detayın profesyonelce önceden planlanmasını mümkün kılıyor. İnternet üzerinden kolaylıkla erişilebilen platform gelin ve damat adaylarının akıllarına gelen soruları ya da fikirleri otelle her an paylaşabilmelerine olanak sağlıyor. Marriott Şişli’nin yetenekli ve tecrübeli ekibi de tüm bu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Yine Meetings Imagined platformu üzerinden her an ulaşılabilir olan ekip, karar verilen düğün teması ve çiftin beğeni ve istekleri doğrultusunda menü seçiminden program akışına kadar her detayla ilgili yeni evlenecekleri en doğru şekilde yönlendirmek ve ihtiyaç duyduklarında karar vermelerine destek olmak için her zaman müsaitler. Ayrıca, ziyafet ekibi müzikten çiçeğe, dekorasyon alternatiflerinden fotoğraf çekimine kadar uzanan her detayla ilgili engin tecrübeleri doğrultusunda evlenecek çiftlere  yönlendirme ve tavsiyelerde bulunabiliyorlar.

Marriott Şişli’nin farklı düzenlerde hazırlanabilen ve gala düzeninde 550 kişilik kapasiteye sahip yüksek tavanlı kolonsuz balo salonu ve hoşgeldiniz kokteyli eşliğinde misafirlerin karşılanacağı geniş fuaye alanı rüya gibi düğün organizasyonları için farklı alternatiflerin hayata geçirilebileceği şehrin kalbindeki ideal mekanlar.  Bir düğünde keyif ve memnuniyeti kat kat arttıran en önemli unsurlardan lezzet, Marriott Şişli tarafından titizlikle ele alınıyor. Çiftlerin seçimleriyle oluşturulan menü düğünden önce mutlaka gelin-damat ve yakın aile bireylerinin beğenisine sunuluyor. Hep birlikte yapılan tadımda menü son şeklini alıyor ve kusursuz sunumlarla o özel gecede tekrar titizlikle hazırlanıyor.

Düğün heyecanı hiç bitmesin isteyenler için düğün öncesi gelin hamamı, bekarlığa veda partileri, kına gecesi ve düğünün hemen ardından sabahın erken saatlerine dek süren “after party” organizasyonları arzu eden gelin ve damat adayları için tercihleri doğrultusunda özenle hayata geçiriliyor.

Evlenecek çiftlerin üzerindeki yükü ve stresi biraz olsun azaltabilmek amacıyla Marriott Şişli düğün organizasyonlarına özel muhteşem seçenekler sunuyor. Düğünden önce üzerlerindeki gerginliği atmaları için Spa’da rahatlatıcı ve gevşetici mucizevi bir masaj ve hayallerindeki düğüne rahatça hazırlanabilmeleri  ve düğünden sonra da konforla konaklamaları için Balayı Süiti bu seçeneklerden sadece bazıları. Hayallerindeki düğün için Marriott Şişli’yi tercih eden çiftler otomatik olarak Marriott Rewards sadakat programına dahil ediliyorlar. Balayı tercihleri de dahil bundan böyle Marriott zincirinin dünya üzerinde herhangi bir otelini tercih ettiklerinde sadece Marriott Rewards üyelerine özel  sayısız avantajlardan faydalanabiliyorlar.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de hayallerin profesyonelce gerçeğe dönüştüğü ve mutluluğun kusursuz bir kutlama ile taçlandığı benzersiz düğünler için gelin ve damat adayları (212) 375 01 00 no’lu telefondan ya da info.marriottsisli@marriott.com email adresinden otelle iletişime geçip önceden randevu alarak tüm detayları Marriott Şişli’nin tecrübeli ve güleryüzlü ekibiyle görüşebilirler.