ENGLISH HOME ile DÜĞÜN ÖNCESİ “HAYDİ SPORA”
ENGLISH HOME ile DÜĞÜN ÖNCESİ “HAYDİ SPORA”
ENGLISH HOME ile DÜĞÜN ÖNCESİ “HAYDİ SPORA”

English Home’un yeni teması “Haydi Spora” ile yaza ve düğününüze hazırlanın  !

Spor aktivitelerinizi keyifli hale getirecek birbirinden renkli ve farklı spor ürünlerinin yer aldığı English Home’un yeni teması “Haydi Spora” 23 Mart’ta tüm mağazalarında .Kilo vermek isteyen gelin adaylarının kaçırmaması gereken bir fırsat.

Şüphesiz ki beden ve ruh sağlığımız için düzenli spor yapmamız şart. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte kıştan kalma kiloları vermek için bu aktiveleri hızlandırmanın tam zamanı! Hele birde gelin olacaksak gelinliğin muhteşem durması  için fit olmak şart….

Spor yaparken aktivitelerimizi en eğlenceli hale getirecek birbirinden canlı renkleriyle enerjisini hem ruhumuzda hem bedenimizde hissedeceğimiz tüm ürünler “Haydi Spora” temasında tüm English Home mağazalarında beğenilerinize sunuyor.Bizde siz gelin adaylarına bu fırsat kaçmaz diyoruz.

Bahar aylarında formunu koruyarak tazelenmek  isteyenlere özel;

Pembe ve mor renk seçenekleri ile; pilates, yoga mat’ler, 2kg. ve 1kg.’lık dumbıllar, pilates topları ve spor çantaları, bahar ayında tazelenmek ve yenilenmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Spor için motivasyon kaynağınız olacak tüm ürünler “Haydi Spora” temasında!

Sporcular için özel tasarlanmış pamuklu çoraplardan spor ayakkabılarına, koşu ve yürüyüşlerinizde kolaylık sağlayacak renkli telefon tutucu kol bantlarına, formunuzu koruyarak motivasyonunuzu sağlayacak tüm ürünler temada beğenilerinize sunuluyor.

Spor yaparken tarzınız ile farklılaşın

Temada yer alan özel tasarımlı; likralı, toparlayıcı etkili sporcu taytları, terlemeyi belli etmeyen sporcu atletleri ve t-shirtleri, renkleri ile şıklığınızı konuşturacak rüzgarlıklar; spor yaparken tarzınız ile farklılaşmanızı sağlayacak.

Sınırlı sayıda üretilen tema ürünlerine ulaşmak için; 300’ü aşkın mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz English Home online mağazasına ulaşabilir, kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

www.englishhome.com.tr