TAÇ perdelerle bahara taze bir başlangıç
TAÇ perdelerle bahara taze bir başlangıç
TAÇ perdelerle bahara taze bir başlangıç

TAÇ, yeni perde koleksiyonu ile evin en güzel köşelerine yenilik getiriyor. Seçkin stiliyle evleri bambaşka bir atmosferle buluşturan perdeler, renkleriyle iç açıcı güzelliği yakalayarak, bambaşka bir görünüm yaratıyor.

Özgün çizgisiyle kaliteyi bir arada sunan TAÇ’ın yeni perde koleksiyonu, evini ilkbahara hazırlamak isteyenleri bekliyor. Farklı tarzlara uygun modern ve klasik yorumların göze çarptığı koleksiyon, yaşam alanlarının yepyeni bir görünüme kavuşmasında başrolü oynuyor.

Sezonun trendlerinden geometrik desenlerin ve retro motiflerin yer aldığı koleksiyonda öne çıkan renkler mavi, yeşil ve mor olurken; TAÇ perdeler bulunduğu ortama bambaşka bir ahenk getiriyor.

Yeni bir mevsime adım atarken, dekorasyonun önemli parçalarından olan perdelerini TAÇ’ın rengarenk ve özel perdeleriyle yenilemek isteyenler, TAÇ Fabrika Satış Mağazaları, TAÇ Konsept ve Linens mağazalarını ziyaret edebilirler.

TAÇ Hakkkında

TAÇ markasını yaratmaya 1970’li yıllarda başlayan Zorlu Tekstil Grubu, ev tekstili alanında önemli yeniliklere ve başarılara imza attı. Güçlü tasarım ekibi ile özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten ve moda yaratan bir marka konumunda olan TAÇ, milyonlarca evi güzelleştiriyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Zorlu Tekstil Grubu, TAÇ markası ile ev tekstili modasının rotasını belirliyor.

www.tac.com.tr