Valeron yeni koleksiyonuyla zarafeti evlere taşıyor
Valeron yeni koleksiyonuyla zarafeti evlere taşıyor
Valeron yeni koleksiyonuyla zarafeti evlere taşıyor
Dünyanın önde gelen ev tekstili markaları arasında yer alan Valeron, yeni koleksiyonundaki özgün stiliyle evlerdeki şıklığa imzasını atıyor. Zarif ve sıra dışı yeni koleksiyonu ile yaşam alanlarında lüksü yeniden yorumlayan Valeron, göz alıcı çizgisini evlere taşıyor.
Tasarım konusundaki iddiasının yanı sıra “ulaşılabilir lüks” olma özelliğini de koruyan Valeron, yeni koleksiyonundaki nevresim ve yatak örtüsü takımlarından bornoz ve havlu çeşitlerine, pikeden aksesuarlara kadar oldukça zengin ürün yelpazesiyle ev tekstilinde kaliteli ve ayrıcalıklı bir tarz sunuyor.

Valeron’un yeni koleksiyonu; nakışlı, dantelli, brodeli modellerinin yanı sıra baskılı ve renkli modelleriyle de dikkat çekiyor. Soft pastel tonlar ve narin çizgilerin hakimiyeti yatak odalarına romantizm katarken, Valeron’un modern bir anlatıma sahip zarif tasarımları, sade bir şıklığa imza atıyor. Sıcak tonların hakimiyetinde baharı çağrıştıran desenlerin de öne çıktığı Valeron’un yeni koleksiyonu, kendini özel hissetmek isteyenler için eşsiz tasarımlar sunuyor.

Valeron’un yeni koleksiyonuyla tanışmak için Valeron Nişantaşı ve Valeron Zorlu Center mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Valeron Nişantaşı: Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. No:44/4 Nişantaşı

Valeron Zorlu Center Meydan Katı No: 147 (Raffles Arcade)