İçinizdeki Olağanüstü Kadını Ortaya Çıkarmak İçin  Başucu Kitabı.Bekâr veya ilişkide, gücünü toplayıp kendisini şahane hissetmek isteyen her kadının mutlaka okuması gereken Marie Forleo’nun yeni kitabı Karşı Konulmaz Kadın Olun, hayatlarının her alanında harika hissetmek ve mutlu ilişkiler içinde olmak isteyenlerin başucu kitabı olacak.

Kaç yaşında olduğunuz, kaç kilo olduğunuz ve ne iş yaptığınız hiç önemli değil… Daha cazibeli, ışıltılı ve arzulanan bir kadına dönüşmek ister misiniz? Oyunlara, hilelere ve manipülasyonlara gerek kalmadan karşı konulmaz olmanın sırrı Marie Forleo’nun kaleminden Karşı Konulmaz Kadın Olun kitabında…

Sıradan ilişki kitaplarından çok daha farklı ipuçları veren Karşı Konulmaz Kadın Olun,  her yaştan ve yaşam stilinden kadını güçlendirmeyi hedefliyor. Başkalarıyla sağlıklı ilişkiler kurabilmenin temel taşının, kendi benliğinizle özgün bir ilişki oluşturabilmek olduğunu gösteren kitap, biz kadınlara küçük kusurlarımız üzerine yoğunlaşmayı bırakıp güçlü yönlerimizi ortaya çıkarmanın yöntemlerini gösteriyor. Bu kitap size hayatta ve aşkta kazanmanın sırlarını eğlenceli bir şekilde anlatırken, ‘arzulanan kadın’ olmanın formülünü veriyor. Bırakın içinizdeki enerji dolu harikulade kadın, erkekleri mıknatıs gibi kendine çeksin!

Kahvenizi alın, arkanıza yaslanın ve içinizdeki Tanrıça’yı keşfederken bu kitabın size rehberlik etmesine izin verin! Hazırsanız, başlayalım!

 Karşı Konulmaz Kadın Olun

Yazar: Marie Forleo

Kapak tasarım: bigfish kreatif

Önerilen satış fiyatı: 17,90 TL