Zarif ve büyüleyici gelinlikler Vakko Wedding House’larda…
Zarif ve büyüleyici gelinlikler Vakko Wedding House’larda…

Vakko Wedding’in Yeni Koleksiyonu

Sihirli, Zarif ve Masalsı Bir Yolculuğa Davet Ediyor

Vakko Wedding, dünyanın en ünlü tasarımcı ve markalarının gelinlik modelleriyle büyüleyici görünmek isteyen gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Vakko Wedding imzalı tasarımların yanı sıra gelinlik trendlerinin belirleyicisi 30’a yakın tasarımcı ve markanın eşsiz koleksiyonları, Vakko Wedding House çatısı altında gelin adayları ile buluşuyor. Vakko Wedding’in altı ana temadan oluşan 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, ince detaylarıyla ve elegan tarzıyla gelin adaylarına hayallerindeki düğün için tüm seçenekleri tek bir çatı altında sunuyor.

Derin V Yakalar

Son birkaç yıldır gelinliklerde hüküm süren sırt dekoltesi trendine, bu sene derin V yakalar  da ekleniyor. Berta, Monique Lhuillier, Romona Keveza, Vera Wang ve Inbal Dror gibi dünyaca ünlü birçok tasarımcının koleksiyonlarında yer alan derin V yakalı gelinlikler, gelinlere adeta bir kuğu gibi görünme imkanı sağlayarak modern ve cesur bir hava katıyor.

Uzun Kollar

Sezonun öne çıkan trendleri arasında yer alan dantelli uzun kollu gelinlikler birçok gelin adayının beğenisini topluyor. İkinci bir ten gibi tüm bedeni ve kolu saran romantik dantel, gelinlere zarafet katarken, dekolte olmadan da dikkat çekici bir görünüme ulaşma fırsatı sunuyor. Vera Wang, Zuhair Murad, Inbal Dror gibi markaların bu temadaki zarif gelinlik modelleri, gelinlerin hayallerine masalsı bir giriş yapmalarını sağlıyor.

Kısa Gelinlikler

Rahat ve modern bir görünüme sahip olmak isteyen gelinlerin favorisi kısa gelinlikler bu sezon ön plana çıkıyor. Rahatlığının yanı sıra elbise değiştirmeden After Party’e devam etme özgürlüğü sağlayan kısa gelinlikler Vera Wang, Bliss Monique Lhuillier, Legends Romona Keveza gibi markaların koleksiyonlarında gelin adaylarının beğenisini topluyor.

Dinamik Tüller

2017 kışında tüller hareketli, dinamik ve neşeli gelinliklere dönüşüyor. Klasik gelinlikler tüllerin farklı kullanımı ile modern bir yoruma kavuşuyor. Inbal Dror, Monique Lhuillier, Vera Wang ve Allure Bridals gibi markalarda dinamik etekli gelinlikler, dans pistinde kendini göstererek benzersiz bir görünüm sunuyor.

İhtişamlı Duvaklar ve Uzun Kuyruklar

Sezonun en ihtişamlı ve çarpıcı trendi, gizemli duvaklar ve uzun kuyruklar. Duvaklardaki ince işlemeler ve taş detayları gizemli ve ihtişamlı bir görünüm sunarken, dantel ve çiçek motifleri ile bezenmiş kuyruklar gelinliklere  büyüleyici bir güzellik katıyor. Berta, Zuhair Murad  gibi dünyaca ünlü birçok tasarımcının koleksiyonlarında yer alan bu ihtişamlı duvaklar ve uzun kuyruklar düğün seremonilerini unutulmaz kılıyor.

Dantel

Romantizmin simgesi olan dantel 2016-17 Sonbahar ve Kış sezonunda da her zamanki yerini koruyor. Bedenle adeta bütünleşen dantel trendi detaylarındaki küçük gizemlerle gelinlere özel ve zarif bir görünüm vadediyor. Zamansızlığıyla gelinliklerde klasikleşen ve lüks bir görünüm yaratan dantel, Zuhair Murad, Monique Lhuillier, Lusan Mandongus ve Allure Bridals gibi markaların koleksiyonlarında fark yaratan tasarımlara imza atıyor.

Vakko Wedding sınırsız model seçenekleri ile gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürüyor

 

Gelinlere hayallerindeki benzersiz görünümü sunan Vakko Wedding, geniş model ve marka seçkisini 4.500 TL’den başlayan fiyatlarla Vakko Wedding’in üstün hizmet kalitesi ve özel servisiyle buluşturuyor.

Dünyaca ünlü gelinlikleri ve gelin aksesuarlarını aynı çatı altında buluşturan Vakko Wedding, ‘Wedding House’ konseptiyle gelin, damat ve aileleri için tüm seremonilere uygun gelinlik, smokin, elbise ve aksesuarları Vakko Wedding House Zorlu, Vakko Wedding House Suadiye, Vakko Wedding House Ankara ve Vakko Wedding House İzmir mağazalarında bir araya getiriyor.

Dünyaca ünlü gelinlik markaları exclusive olarak Vakko Wedding’de

Berta, Elie Saab, Inbal Dror, Jenny Packham, Marchesa, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Oscar de la Renta, Reem Acra, Romona Keveza, Vakko Wedding, Vera Wang, Zuhair Murad, Adrianna Papell, Allure Bridals, Bliss Monique Lhuillier, Fara Sposa, La Sposa, Legends Romona Keveza, Lusan Mandongus, Novia D’Art, St.Patrick, Tadashi ve Theia White markaları exclusive olarak Vakko Wedding dünyasında yer alıyor.