Gelin adayları, içine kendilerini kusursuz hissedeceği gelinliği bulmak için büyük bir çaba harcarlar. Gelinlik modası ise gelin adaylarına istediklerini vermek için her sezon farklı koleksiyonlar sunar. Ünlü gelinlik markaları harika gelinlik tasarımlarıyla düğün gününüzde harika görünmenizi sağlar.
2016 yılında bir düğün yapacaksanız son moda harika bir tasarım giymelisiniz. İşte size fikir vermesi için başarılı ve ünlü moda tasarımcılarının 2016 – 2017 gelinlik koleksiyonları..

Straplez ve zarif bir gelinlik arayışı içindeyseniz kesinlikle ama kesinlikle Marchesa’nın 2016 gelinlik koleksiyonuna göz atmalısınız. Harika straplez gelinlik modellerinin yanı sıra son dönemlerin popüler gelinlik modeli olan omzu düşük gelinlikler de yine harika tasarımlarla bu koleksiyonda yer alıyor. Modern tarzla vintage stili bir arada kullanarak son derece zarif bir koleksiyona imza atan bu markaya göz atmanızda fayda var.
Sadeliği ve minimalizm akımını en iyi yansıtan gelinlik tasarımcılarından biri olan Henny Packham, doğal ve sade bir gelin olmak isteyenlerin imdadına koşuyor. Özellikle kır ya da kumsal düğünü yapacak olanlar için harika modeller bulunan bu koleksiyon şifon, ipek gibi harika kumaşları çok hafif taşlı süslemelerle destekliyor.

Marchesa 2016-2017 Gelinlik Koleksiyonu

2016-marchesa-gelinlikmarchesa-2016-gelinliklerimarchesa-2016-gelinlik2016-marchesa-gelinlik-kreasyonu