YAZIN BAŞ DÖNDÜRÜCÜ PARFÜMLERİ BEYMEN’DE…
YAZIN BAŞ DÖNDÜRÜCÜ PARFÜMLERİ BEYMEN’DE…
YAZIN BAŞ DÖNDÜRÜCÜ PARFÜMLERİ BEYMEN’DE…

BEYMEN, dünyaca ünlü markaları moda ve güzellik tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Hem etkileyici kokuları, hem de göz alıcı şık şişeleri ile kalbinizi fethedecek yaz mevsiminin baş döndürücü niş parfümleri BEYMEN’de sizleri bekliyor.
AMOUAGE MYTHS MAN / AMOUAGE MYTHS WOMAN
Gerek parfüm içerikleri, gerekse kalitesiyle dünyanın sayılı markaları arasında yer alan Amouage’ın rüyalar ve mitlerden ilham alan yeni serisindeki iki yeni kokusu Amouage Myths Man ve Amouage Myths Woman Ağustos 2016’da BEYMEN’de parfüm tutkunlarıyla buluşuyor.
İlk anda üst notalarındaki nergis, menekşe yaprakları, kasnı otu ve kasımpatıyı teninizle buluşturan Amouage Myths Woman, mor renkli şişesiyle göz kamaştırıyor. Kalp notalarında yer alan karanfil, paçuli, esmer amber ile standartları yeniden belirleyen parfümün alt notalarında deri, yosun ve misk yer alıyor.
Amouage serisinin yeni üyesi olan Amouage Myths Man ise hem şişesiyle, hem de kokusuyla niş bir duruş sergiliyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi olacak parfüm, maskülen, çekici ve davetkar. Giriş notalarında kasımpatı ve susam olan Amouage Myths Man’ın orta notalarında rom, gül, vetiver ve reçine yer alırken, alt notalarındaki laden ve deri kalıcılığını arttırıyor.
Amouage Myths Woman 100 ml: 979 TL
Amouage Myths Man 100 ml: 914 TL
BYREDO BLANCHE
Adından anlaşılacağı üzere beyazın saflığını ve masumiyetini simgeleyen Byredo Blanche, meyveli ve çiçeksi notalarıyla yaz mevsiminin tüm enerjisini teninizde hissettiriyor. Parfümün ana notalarındaki beyaz gül, pembe biber ve aldehit kokuya sıcaklık katarken, neroli, şakayık, sedir ağacı ve miskten oluşan temel notalar melodik bir harmoni yakalıyor. Uzun süredir merakla beklenen Byredo Blanche baştan çıkıcı kokusuyla BEYMEN ZORLU CENTER’da sizi bekliyor.
Byredo Blanche 100 ml 605 TL
EAU DE MAGNOLIA
Editions de Parfums Frederic Malle’in yeni bir parfümü Eau De Magnolia, BEYMEN’de yerini aldı. Usta burun Carlos Benaim’in klasik hilelerden uzak kalarak manolyayı alışılmışın dışında yorumlama fikrinden hareketle tasarladığı unisex parfüm, etkileyici performansı ile tam bir başyapıt. Muazzam dozda vetiver içeren bir bazla ilerleyen Eau De Magnolia, greyfurt ile doğru titreşimi yakalıyor, ardından yosun ve paçuli ile kontrast yaratarak zamansız bir parfüme imza atıyor.
Eau De Magnolia 100ml 763 TL
AVENTUS FOR HER
Tarihin en güçlü ve günümüzün en modern kadın karakterlerinden ilham alan, 2016 yazının en gözde parfümü Aventus For Her, zengin notaları ile BEYMEN’de parfüm tutkunlarıyla buluşuyor. Aventus For Her, üst notalarında yer alan yeşil elma, menekşe, bergamot, limon, paçuli; orta notada bulgar gülü, sandal ağacı ve misk; alt notalarında ise şeftali, siyah frenk üzümü, leylak, amber ve ylang ylang ile parfüm tutkunlarını yine can alıcı noktalarından vuruyor. Aventus For Her, el yapımı zarif şişesi ile de göz kamaştırıyor.

Aventus For Her 75 ml 989 TL