Country rüzgarı Tepe Home’da yeniden hayat buldu.
Marsilya Yatak ve Yemek Odası takımı %100 yerli, %100 masif.Bugünün en ilgi çeken dekorasyon ve yaşam kültürü akımlarından olan doğallık, hemen herkesi daha natüralist daha samimi evler tasarlamaya itiyor. Evlerinize stil çözümleri ile hayat veren Tepe Home, doğallık akımını tasarımlarına yansıtmaya devam ediyor.
Tepe Home’un 2016 koleksiyonunda yer alan ve çeşitli provans bölgelerinin karakteristik özelliklerinden ilham alan Country koleksiyonu, nostaljiye davetkar ve güncel bir aura kazandırmakta. Gelenekseli çağdaş bir yorumla bugüne kazandıran mobilya gruplarında formların taşıdığı romantizm, dokulardaki doğal seçimler, nötr renk buluşmaları ve yumuşak detay geçişleri, gerçek anlamda ‘zamansızlığı’ tanımlıyor.
Uzun yıllardır, Tepe Home’un hizmet ve ürün kalitesi kapsamında markayla özdeşleşen Country tarzın önde gelen masif ürünleri yepyeni tarzı ve ismi ile yeniden hayat buldu. Ağustos ayında tüm mağazalarda yer alacak olan Marsilya Yemek ve Yatak Odası Tepe Home’un kendi üretim tesislerinde tamamı doğal masif ahşaptan üretilerek gerçekleştirildi.
Doğal akımı, evine yansıtmak isteyen dekorasyonseverlerin beğenisine sunulan Marsilya Country Serisinin Yatak Odası takımı; 6 kapılı dolap, hazeran başlıklı ve ayakuçlu karyola, aynalı geniş şifonyer, uzun şifonyer, puf ve komodinden oluşuyor. Yemek Odası takımı ise Yemek Masası, kumaş kaplamalı sandalyeler, konsol, camlı büfe ve dresuardan oluşuyor.