ÖZGE ULUSOY: TAKI HEDİYE ETMEYİ SEVERİM
ÖZGE ULUSOY: TAKI HEDİYE ETMEYİ SEVERİM
ÖZGE ULUSOY: TAKI HEDİYE ETMEYİ SEVERİM
ÖZGE ULUSOY: TAKI HEDİYE ETMEYİ SEVERİM

Gençoğlu Grup bünyesinde bulunan Jival markası tarafından yayınlanan Jival Magazin’in 2016 yılı sayısı çıktı. Ünlü manken Özge Ulusoy, Jival Magazin’in son sayısı için Jival’in birbirinden güzel ve yeni takılarıyla kamera karşısına geçti. Ulusoy, dergiye verdiği röportajda, mücevherleri, renkli takı ve aksesuarları çok sevdiğini, özellikle annesinin hatırası olan kolyesini uzun zamandır boynundan hiç çıkarmadığını söyledi
Jival’in, koleksiyonlarını tanıtmak ve sektöre ilişkin bilgiler vermek amacıyla kendi bünyesinde hazırladığı Jival Magazin, 14’üncü sayısıyla yeniden takı severler ile buluştu. Gençoğlu Grup bünyesinde yer alan kuyumculuk sektörünün parlayan yıldızı Jival’in yayınladığı “Jival Magazin”in 2016 yılı sayısında ünlü manken Özge Ulusoy, kendi seçtiği koleksiyonlarla kameralara poz verdi.
Özge Ulusoy’un yanı sıra profesyonel mankenlerin birbirinden güzel Jival koleksiyonlarını sergilediği dergide, Jival’in her yaşa ve zevke uygun ürünlerini bulmak mümkün. Dergide ayrıca Gençoğlu Grup şirketlerinden Mioro ve Jival’in yeni koleksiyonuna ve grubun gerçekleştirdiği Starcity Outlet Center yatırımına da yer verildi.
Özge Ulusoy ve Türkiye’nin ünlü tasarımcıları Raisa&Vanessa’nın keyifli röportajlarıyla renklenen Jival Magazin, Türkiye genelindeki yaklaşık 800 Jival satış noktasında takı seven tüketicilerle buluşuyor.
ÖZGE ULUSOY: TAKI HEDİYE ETMEYİ SEVERİM
Jival Magazin’e özel hayatından güzellik sırlarına dair samimi açıklamalarda bulunan ünlü manken Özge Ulusoy, mücevherleri, renkli takıları ve aksesuarları sevdiğini belirtirken “Annemin hatırası olan bir kolyem var. Çok uzun zamandır boynumda ve neredeyse hiç çıkartmam” dedi. “Aşkın gücüne inanırım. Bence bir ilişkide en önemli unsurun saygı olduğunu düşünüyorum” diyen Ulusoy; ailesine, arkadaşlarına ve kendisine de vakit ayırmaktan hoşlandığını söyledi.
Ulusoy, “Koltukta uzanıp kitap okumak, annemle kahve içmek, arkadaşlarımla muhabbet etmek kendime ayırdığım zamanların vazgeçilmezi…” dedi. Sevdiklerine hediye almanın kendisi için büyük bir keyif olduğunu söyleyen Ulusoy, “Sevdiklerime hediye alırken öncelikle tarzlarına hareket ederim. Aksesuar ve takı birçok insanda olduğu gibi benim de en sevdiğim hediyeler arasındadır” diye konuştu.
Formunu korumak için profesyonellerden yardım aldığını anlatan Ulusoy, “Danışmanlık aldığım bir yaşam koçum ve spor eğitmenim var. Onların bana hazırladıkları beslenme ve spor programına göre ilerliyorum. Karbonhidrattan uzak bir yaşam biçimim var yiyerek zayıf kalabilenlerden değilim maalesef…” dedi.