ÇİÇEK ÇOCUKLARIN İZİNDE IBIZA’NIN ÜNLÜ PLAJLARI
ÇİÇEK ÇOCUKLARIN İZİNDE IBIZA’NIN ÜNLÜ PLAJLARI
ÇİÇEK ÇOCUKLARIN İZİNDE IBIZA’NIN ÜNLÜ PLAJLARI

Yurtdışı turlarda lider Prontotour’dan deniz, kum, güneş ve eğlencenin merkezi Ibiza…
Seyahat trendlerini belirleyen Prontotour, 30 Haziran – 18 Eylül 2016 tarihleri arasında her Perşembe ve Pazar, Türkiye’den ilk defa direkt hareketli Ibiza turları düzenliyor. Kıyı şeridine serpilmiş dünyanın en ünlü plajları, enfes İspanyol lezzetlerini sunan restoranları ve renkli gösterilerin yer aldığı gece kulüpleriyle çılgın yaşamın doğum yeri olan Ibiza, yaz tatilinde sınırsız eğlence tutkunlarını bekliyor.
1960’lı yıllarda çiçek çocukların cennet adası olan Ibiza, doğa harikası plajlarında dönemin ruhuyla seyahatseverleri karşılıyor. Hippi ruhunu sonuna kadar hissettiren Benirras plajı, akşamüstü eğlenceli sahne performanslarıyla, tüm plajın müziğin ritmine kendini kaptırdığı Experimental plajı günbatımını izlemek isteyenlerle dolup taşıyor. Zaman zaman ünlü isimlere de rastlanabilen Aguas Blancas, eski bohemlerden Sa Trinxa ve Kumharas plajı da gezginlerin tercih ettiği diğer plajlar.
Şık ve gösterişli plajlar Blue Marlin ve Nassau Beach eğlencenin keyfini çıkarmak isteyenler için alternatif oluşturuyor. 1980’de açılmış denizdeki kafe anlamına gelen Cafe Del Mar, dünyanın en güzel gün batımı manzarasını seyahat tutkunlarıyla buluşturuyor.
Prontotour’un 3, 4, 7 gece konaklama alternatifli Ibiza turları, 599 Euro’dan başlayan fiyatlarla yaz eğlencesini unutulmaz kılmak isteyenleri bekliyor.