Dilek Hanif for Koton’dan Romantik ve Çarpıcı Tasarımlar
Dilek Hanif for Koton’dan Romantik ve Çarpıcı Tasarımlar

‘Dilek Hanif for Koton’dan Romantik ve Çarpıcı Tasarımlar
Moda ve perakendenin öncü markası Koton’un, moda dünyasının ünlü ismi Dilek Hanif ile hazırladığı ‘Dilek Hanif for Koton 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’, yaz düğünleri için göz kamaştırıcı bir stil sunuyor. 35 parçadan oluşan özel koleksiyon, romantizmi feminenlikle buluşturuyor.
Dilek Hanif for Koton 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, ilhamını yaz gecelerinden alarak hazırlanan parçaları ile bu sene yaz düğünlerinde göz alıcı bir stil vadediyor. Uçuş uçuş kumaşlar ve soft renklerin uyumlu birlikteliği ile romantik ve sofistike bir imaj yaratan 35 özel tasarım, Koton müşterilerini Dilek Hanif çizgileri ile buluşturuyor.
3D etkisi ile canlanan tasarımlar
Bu sezon Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu, sunduğu zengin ve ayrıcalıklı detaylar ile yaz düğünlerinde tüm dikkatleri üstüne çekecek. Farklı dokulardaki kumaşların birleştiği koleksiyonda, desenler ve işlemeler bir arada kullanılıyor.
Koleksiyonun en özel parçaları arasında yer alan, 3D etkisi ile canlanan çiçek desenli elbiseler maksi, midi ve mini boyları ile farklı ve romantik bir silueti feminenlikle buluşturuyor.
Yazın tazeliği ve canlılığı Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu’nda kullanılan kumaşlar ve özel detaylar ile hayat buluyor
Yaz mevsiminin tazeliği ve canlılığını temsil eden tasarımlar, ince dokunuşlar ve özel olarak kullanılan kumaşlar ile sade bir şıklık yaratıyor. Asimetrik kuplar, modern kesimler, zarif sırt ve askı detayları tasarımlara göz alıcı bir hava katıyor.
Bu sezon şifonlar, organze kumaşlar, krepler, jakarlar ve geceye parıltı katan parlak örme kumaşlar özenle seçilerek Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu’nda yerini alıyor. Dantel etkisi ile zarif bir stil yaratmak isteyenlere hitap eden tasarımlar da aksesuarlar ile kombinlenerek yaz gecelerinin ambiyansına uygun, abartıdan uzak bir şıklık yaratıyo