Siz yazın tadını çıkarırken cildiniz ve saçlarınız da deniz, güneş, klor gibi etkenlerden zarar görüyor, kuruyor, yıpranıyor. COSMED, her yaşa ve cilt tipine uygun, sağlıklı bakım ürünleriyle bütün bu sorunların üstesinden geliyor. Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, yıpranmış ve nemini kaybetmiş saçlarının onarılıp güçlenmesine yardımcı oluyor. Sun Essential Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı DD Krem Light SPF 50, güneşin zararlı etkilerine karşı korurken cildinize nem ve bronzluk veriyor. Makyaj çantası hediyeli “Spesifik Güneş Koruma Bakımı setleri” ise cildinize güneşin ışıltısını sağlıklı bir şekilde taşıyor.
Sıcak yaz günlerinin tadını çıkarırken bakımı da ihmal etmemek gerek. Cildinizin, vücudunuzun ve özellikle de saçlarınız güzelliğini korumak istiyorsanız her zamanki bakım rutininizi bir kenara bırakıp ihtiyacınıza yönelik özel ürünleri tercih etmenizde fayda var. “Sağlıklı bakım herkesin hakkı” mottosuyla yola çıkan COSMED, her yaşa ve cilt tipine uygun ürünleriyle tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. Deniz, güneş, klor gibi etkenlerden yıpranan saçlar için COSMED’in önerisi Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi… Hem güneşin zararlı etkilerinden korunup hem de ışıl ışıl görünmek isteyenler Sun Essential Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı DD Krem Light SPF 50’yi tercih ediyor. Güneş Koruma Bakım setleri ise tatilde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri bir arada sunuyor.
Saçlara keratin bakımı
Bitkisel yağlar ve proteinler içeren COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, yıpranmış ve kırılan saçların imdadına yetişiyor. Ürün, keratin ve pirinç proteinlerinden zengin yapısı sayesinde saç tellerini kırılmalara karşı güçlendirirken kolay taranmasını sağlıyor ve parlaklık kazandırıyor. Yıpranmış ve nemini kaybetmiş saçlarının onarılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olan COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi; sentetik parfüm, renklendirici ve alkol içermiyor. Boya, perma, ombre gibi işlem görmüş ve yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünü geri kazanmasını da destek oluyor. Ürün, şekillendirilmesi zor olan elektriklenme problemi yaşayan saçlar için de ideal.
200 ml: 39.50 TL
Uzun süreli nem ve ışıltı
Güne ışıl ışıl bir ciltle başlamak isteyenlerin favorisi olmaya aday COSMED Sun Essential Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı DD Krem Light SPF 50, bitkisel içeriği sayesinde güneşin yaşlandırıcı etkilerine karşı yüksek koruma sağlıyor. Cilt tonunu eşitleyen ürün, aynı zamanda uzun süreli nem ve ışıltı sağlıyor. Çevresel faktörlerden dolayı yıpranmış cildin onarılmasına ve güçlendirilmesine destek olan COSMED Sun Essential Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı DD Krem Light SPF 50, açık ve orta ton renk seçenekleri ile bronz bir güzellik sunuyor.
40 ml: 69 TL
Güneşe karşı bakımda spesifik koruma
COSMED, hassas ciltler ve akneli ciltlere için güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan iki ayrı bakım seti hazırladı. Setlerde COSMED Sun Essential SPF 50 kremin hassas ve yağlı ciltlere özel iki çeşidinden biri, Güneş Sonrası Losyonu, yatıştırıcı etkisi ve nemlendirme özelliğiyle cildinizi güzelleştiren CC Krem ve makyaj çantası hediyesi yer alıyor. Güneşin keyfini çıkartmanızı sağlayacak bu setler, yaza özel fiyatıyla 62 TL’den satışa sunuluyor.