Oleg Cassini ile davetlerde göz kamaştırın
Oleg Cassini ile davetlerde göz kamaştırın

Bu yıl yaz sonuna dek sarkan davet ve düğün sezonunda ne giyeceğinize henüz karar vermediyseniz, Oleg Cassini’nin abiye koleksiyonuna göz atmanızda fayda var. Güçlü renkler, göz alıcı ve hareketli detayların ön planda olduğu tasarımlar içerisinde, her stile ve her yaşa uygun yüzlerce abiye modeli bulunuyor. Geçtiğimiz ay yeni parçalarla daha da genişleyen koleksiyonda, iş yerinizin düzenlediği şık bir kokteyl, en yakın arkadaşınız düğünü ya da kendi nişan davetinizde mükemmel görünmenizi sağlayacak, hayranlık verici modeller bir araya geliyor.
Hayranlık uyandıran abiye tasarımlarının yaratıcısı Oleg Cassini, bu yıl yaz sonuna dek sürecek davet sezonunda kadınların en zarif yardımcısı olmayı sürdürüyor. Göz alıcı detayların ön planda olduğu koleksiyonda her yaşa ve her stile uygun bir model mutlaka bulunuyor. Nişan davetinizde, iş yerinizdeki bir kokteylde, en yakın arkadaşınızın ya da kızınızın düğününde mükemmel görünmek ve tüm gözleri üzerinize toplamak için Oleg Cassini’nin abiye koleksiyonundan dilediğinizi seçebilirsiniz.
Geçtiğimiz ay yeni parçalarla daha da genişleyen koleksiyonda, bu yılın trendlerine de klasik modellere de yer var. Gece elbiselerinde 3 boyutlu pırıltılı işlemeler ve illüzyon etkisi yaratan kumaşlar oyuncu etkiler yaratıyor. Zengin renk paleti ile kemer ve tüy detayları dikkat çekiyor. Uzun kesimlerde balık ve geniş etekli modeller öne çıkıyor; dizüstü ve mini modeller hareketli davetlere uygun alternatifler sunuyor. Klasik ve zengin kesimlerin yanı sıra, minimal çizgiler ve modern desenler de yeni modeller içinde yerini alıyor.
Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor.