Mutlu Bir Hayata Romantik Bir Başlangıç  Murat Reis Ayvalık
Mutlu Bir Hayata Romantik Bir Başlangıç  Murat Reis Ayvalık
Mutlu Bir Hayata Romantik Bir Başlangıç  Murat Reis Ayvalık

Bir zamanlar unutulmaz Yeşilçam filmlerinin en mutlu aşk sahnelerine ev sahipliği yapan Murat Reis Ayvalık, şimdilerde yeni nesil çiftlerin aşkına şahitlik ediyor. Bölgenin izlerini taşıyan dekorasyonu ve nefes kesen manzarasıyla Murat Reis Ayvalık, ömür boyu mutluluğa evet diyecek çiftlere unutamayacakları bir gün yaşatıyor.
Murat Reis Ayvalık, çiftlere havuz başı ve kumsal olmak üzere iki farklı romantik alternatif sunuyor. Ege Denizi’ne ve tatlı esintisine karşı birbirlerine söz vermek isteyenler için deniz kıyısı düğünlerin vazgeçilmez lokasyonlarından, havuz başını tercih edenler içinse yemyeşil bir doğa vadeden Murat Reis Ayvalık, hem davetlilerin hem de mutluluğa ilk adımı atan çiftlerin anılarında harika izler bırakıyor.
Düğün sonrası birlikte mutlu bir hayata merhaba diyen çiftler için keyifli, eğlenceli ve romantik bir balayı paketi de sunan Murat Reis Ayvalık, balayı boyunca ayrıcalıklı hizmeti ile çiftleri yalnız bırakmıyor.
Ege Denizi’nin berrak sularında yüzen, uzun sahil yürüyüşleriyle güneşin keyfini çıkaran çiftler, günün yorgunluğunu otelin deniz manzaralı saunası ve D-Spa hizmetleriyle atıyor. Yıldızların gölgesinde unutulmaz bir balayı yaşayan çiftlerin kalbi Murat Reis Ayvalık’ta kalıyor.