LONDRA’NIN İKİ GÜZELLİK İKONUNUN 15. YILI
LONDRA’NIN İKİ GÜZELLİK İKONUNUN 15. YILI
LONDRA’NIN İKİ GÜZELLİK İKONUNUN 15. YILI

Rimmel & Kate Moss birlikteliklerinin 15. yılını özel bir ruj ve oje koleksiyonu ile kutluyor
İngilizlerin iki güzellik ikonu, Rimmel ve Kate Moss iş birlikteliklerinde 15 yılı geride bıraktı. Güzellik dünyasının bu başarılı, rakipsiz ortaklığının 15. yıldönümünü kutlamak için Rimmel ve Kate Moss çok özel bir koleksiyon hazırladı. Kate’in favori renklerini içeren bu özel 15. yıl Ruj ve Oje Koleksiyonu Ağustos ayından itibaren sadece Watsons mağazalarında…
İkonik “London Look” görünümünün önde gelen temsilcilerinden Kate Moss, 2001 yılından bu yana Rimmel’in ilham perisi oldu. Yeni 15. Yıl Koleksiyonu ise ünlü modelin kırmızı halıdan bohem tarzına uzanan farklı yönlerinden esinlenerek oluşturuldu.
Kate, 15 yıllık Rimmel elçiliği konusunda şu açıklamayı yaptı: “Rimmel ile süren 15 yıllık ilişkimiz konusunda çok gurur duyuyorum. Kalben çok yakınlık duyduğum bir marka. İlk rujum Rimmel Heather Shimmer’dı. İş birliğimiz yıllar içinde güçlendi ve gelişti. Ben de bu süre içinde daha etkin şekilde yaratıcı bir rol üstlendim. 15. yıl özel koleksiyonunda da geride bıraktığım on beş yıl zarfında favori görünümlerimden esinlendik.”