L’OCCITANE’ın Güneş Korumalı BB ve CC Kremlerini Keşfedin!
L’OCCITANE’ın Güneş Korumalı BB ve CC Kremlerini Keşfedin!

BB YA DA CC KREM… HANGİSİNİ SEÇMELİ?
Her ikisi de akıllı olan bu kremler cildinize birden çok fayda sağlıyor; ancak farklı özelliklere sahipler. Ya sizin için ideal olanı hangisi?
BB KREMLER

BB Krem, kusurları gizlerken cilt yapısını düzenliyor. Aynı zamanda farklı gölgelendirmeler ile cilt tonunuza kusursuz bir şekilde uyan rötuşlar yapmanıza olanak sağlıyor. Fondötene ihtiyaç duymadan kusursuz bir gizleme ve düzeltme sağlayan BB Krem, daha sofistike sonuçlar için ise makyaj bazı olarak kullanılabiliyor.
30 faktör güneş koruması sayesinde L’Occitane BB Krem, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruma özelliğine de sahip.
Immortelle Precious BB Krem SPF30
Light- Medium- Fair
Ölmezotu serisinin çok amaçlı formülüne sahip, Precious güneş koruma faktörlü BB Krem; pürüzsüz, rahatlatan dokusu ile eşit bir cilt tonu elde etmenizi sağlıyor. Formülündeki doğal UV filtreleri ile cildinizi, güneşin neden olduğu yaşlanma işaretlerinden koruyor. Immortelle Precious BB Krem serisindeki üç farklı renk seçeneğinden cildinize en uygun olanı seçebilirsiniz.
Fiyat: Immortelle Precious BB Krem SPF30 – 145TL
CC KREMLER
Taze, ışıltılı ve eşit bir cilt tonu sunan CC Krem, doğal bir güzellik vaat ediyor.
CC Kremler, ciltle temas ettiğ zaman cildin doğal tonuna göre adapte olan pigmentleri içeriyor.
CC Krem’in içerdiği pigmentler cilt tonunu eşitliyor. Doğal görünüm ihtiyacını karşılayan CC Kremler, bir makyaj bazı olarak kullanılarak mükemmel sonuçlar ortaya koyuyor. Ayrıca L’Occitane Peony CC Krem, 20 faktör güneş koruması sunuyor.
L’OCCITANE’ın Güneş Korumalı CC Kremlerini Keşfedin!
Pivoine Sublime CC Krem SPF20
Light – Medium
Şakayık çiçeğinin tomurcuklanması nefes kesen bir andır. Tomurcuklar çiçek açarken, kadifemsi, taze ve ışıltılı yapraklardan oluşan eşsiz bir güzellik ortaya çıkar.
L’Occitane laboratuvarları, cildi kusursuzlaştıran şakayık özlerine CC pigmentleri ve ışıltı veren inci partiküllerinden oluşan bir formülü ekleyerek; cildi anında kusursuz göstermeye yardımcı olan, ince ve nemlendirici dokusu ile de cildin nefes almasını sağlayan, ultra doğal bir uygulamaya sahip olmanızı sağlıyor. Cildiniz aynı zamanda güneş ışınlarına karşı korunuyor.
Fiyat: Pivoine Sublime CC Krem SPF20 – 108 TL