ÖZEL GÜNLERİNİZİN EN TATLI ANI
ÖZEL GÜNLERİNİZİN EN TATLI ANI

Divan Pastaneleri, hayatınızın en önemli günleri için nefis tatları ve benzersiz görünümleriyle özel gün pastaları hazırlıyor. Düğün hazırlıkları yapan çiftlere; Beyaz Düşler, Altın Hisler ve Renkli Dünyalar temalı zarif görünümlü ve leziz düğün pastaları sunuyor.
Yarım asrı aşkın süredir Türkiye’de butik pastaneciliğin öncüsü ve lezzet yaratma sanatının lideri olan Divan Pastaneleri, usta pasta şeflerinin ellerinde birer sanat eserine dönüşen düğün ve özel gün pastalarıyla, en mutlu günlerinizi tatlandırıyor.
Çiftlere özel Beyaz Düşler temasında dört farklı alternatif yer alıyor. Karanfiller ve inci süslemeleri ile Karanfil Buketi, kristal taşlar ve gümüşün ışıltısının katmerli çiçeklerle birleştiği Kristal Aşk, beyaz manolyalar ile şeker drapelerinin buluştuğu sade ve şık Manolya Bahçesi ile zarif gala çiçekleri, nadide inciler ve fiyonklardan oluşan Fiyonk & İnci pastaları.
Altın Hisler temalı Vandela’da güllerin soyluluğu, kristal taşlar ve altının ihtişamı ile buluşuyor. Kristal taşlı zarif bir broşla zenginleştirilen tül bir kese içindeki nikah şekerleri de ayrıca bu temanın farkını ortaya koyuyor.
Renkli Dünyalar temasında ise, iki farklı seçenek söz konusu. Pembe tonlardaki kalp ve çiçek süslemeleri ile Aşkın Tadı pastası ile sevimli gelin damat figürlerinin kullanıldığı lila tonlarındaki sempatik pasta İlk Aşk.