Düğün, mezuniyet, davet… Hem cildiniz, hem de vücudunuz için bakım gerektiren bu özel günlerde Esstanbul Güzellik Merkezi’nin mucizevi uygulamaları ile yaza da güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.
Ramazanın bitmesi ile başlayan düğünler, Haziran ayı içindeki mezuniyetler, ardı ardına gelen davetler ile bu yazın hızlı gececiğini düşünüyorsanız; kendinize yatırım yapmayı unutmamalısınız.
Hem cilt bakımı hem de vücut bakımı ve incelme – sıkılaşma – selülit bakımları ile zinde olurken gecenin yıldızı da siz olabilirsiniz.

Mezuniyet, düğün, davet, bayram, tatil derken bu yaz oldukça hızlı geçecek gibi görünüyor. Hem kışın rehaveti ve fazla kiloların atılması hem de yaza hazırlık için yapılacak işlemleri aslında ileriye yatırım gibi de görmelisiniz.
Esstanbul Güzellik Merkezi’nde, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak modern uygulamalara ve eğitimli uzman kadrosunun sihirli ellerine kendinizi güvenle emanet edebilir, güzelliğinizin tadını çıkarabilirsiniz.
Cildin parlaması ve daha taze görünmesi için uygulanan HydraFacial cilt bakım uygulamasının, ilk seanstan itibaren farkını hissedeceksiniz. 4 seans sonunda yenilenmiş ve tazelenmiş cildinizle ışık saçarken; bronz teninizin veya yaptığınız makyajın ne kadar güzel olduğunu çevrenizin size söylediğini göreceksiniz.