EN ÖZEL GÜNE EN GÖRKEMLİ SAÇLAR
EN ÖZEL GÜNE EN GÖRKEMLİ SAÇLAR
EN ÖZEL GÜNE EN GÖRKEMLİ SAÇLAR
EN ÖZEL GÜNE EN GÖRKEMLİ SAÇLAR

Kadınlar için saçlar güzelliğin vazgeçilmez bir unsurudur. Kendini ifade ettiği bir stil, karakterinin dışavurumudur. Saçları, güzelliğin öncüsü haline getirmek misyonuyla yola çıkan Kérastase 1964’te muhteşem saç bakım konseptini yaratır ve dünyanın en prestijli salonlarında güzelliğin hizmetine sunar. L’Oréal İleri Araştırmaları’nın sunduğu ileri teknoloji ve yenilikçi formülleriyle, Kérastase hep ilklerin ve en yenilikçi ürünlerin yaratıcısı olmuştur.

Hazırlık aşamasından itibaren sunulan en özel gelin servisi

Kendini kadınları yüceltmeye adamış bir marka olarak Kérastase, kadınlara stillerini bulmayı vaad eder. Kérastase saçı herkes için en değerli güzellik unsuru haline getirmeye yönelik arayışını sürdürürken, şimdi Kérastase Wedding Servisi ile kadınların hayatındaki en özel güne en görkemli saçları sunuyor. “Kérastase Wedding Servisi” ile kadınlar düğünlerinden 2 hafta önce Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı ile kendini ve saçlarını şımartacak, düğün gününde en görkemli saç stili ile göz kamaştıracak ve Kérastase’tan hediye balayı saç bakım seti ile muhteşem saçlara sahip olacaklar.

Kérastase için Tuba Ünsal…

Kısa bir zamana modelliği, oyunculuğu, yazarlığı sığdırabilmiş özel bir kadın.

Heyecanlı, hevesli ve yaratıcı bir girişimci.

Aynı anda birden çok işi mükemmel bir şekilde ortaya çıkarabilen ender biri.

Bazen romantik, bazen özgür, gösterişli veya bohem. Tuba Ünsal, bir kadının her halini en güzel şekilde yansıtabilir. Usta eller tarafından yaratılan, Tuba Ünsal tarafından etkileyici bir şekilde yansıtılan 2016 gelin saç modelleri koleksiyonu karşınızda.

6 Görkemli Düğün Stili

Siz en özel gününüzde hangisi olmayı tercih edersiniz?

Le Chignon

GERÇEK BİR GÖRKEM, OLAĞANÜSTÜ BİR IŞILTI İÇİN YÜKSELEN, GÖZ ALICI BİR TOPUZ

Güzelliği yeniden tanımlama gücüne sahip, gecenin tek yıldızı olacak bir kadın. Onun için

tüm gözleri üzerinde toplayacak bir güzellik, görkemde gizlidir.

Mademoiselle

SADE VE ALIMLI, ETKİLEYİCİ GÖRÜNÜM İÇİN ENSEDE GRAFİK VE KESKİN BİR TOPUZ

Sakin ve ne istediğini çok iyi bilen bir kadın. Her hareketini, her duruşunu mükemmel bir şekilde belirler. Her bakışı üzerinde toplayabilmekten daha gurur verici ne olabilir ki!

La Romantique

DÜŞLERİNDE AŞK OLAN ROMANTİK KADINA DOĞAL DOKULU ÖRGÜLÜ TAÇ

Romantik bir kadın… Hayatını, aldığı nefes değil, nefesini kesen anlar oluşturur. O etrafındaki her şeye coşkulu bir aşkla bağlıdır. Çünkü onun için hiçbir şey aşık bir kadından daha güzel görünemez.

La Tresse de Mariée

GENÇ, ZARİF BİR GELİN İÇİN YENİDEN YORUMLANMIŞ ÇİÇEKLERLE BEZENMİŞ BİR ÖRGÜ

Bir ressamın tuvalinden fırlamışçasına etkileyici bir kadın. O, hem dünde hem bugünde hem de yarında yaşayan zamansız bir güzelliğe sahiptir.

La Bohéme

ÖZGÜR RUHLU BOHEM KADIN İÇİN ÖZGÜR DALGALAR

Onun için bohemlik, özgür ruhunu doyuran, nefes almak kadar kolay bir hayat tarzı. Anın enerjisini yansıtarak herkesi etkiler. Ona göre yarını düşünmeden doyasıya yaşayan bir kadından daha güzeli olamaz.

La Pony

SADELİĞİYLE DİKKAT ÇEKEN KADIN İÇİN HİÇ UĞRAŞILMAMIŞÇASINA RAHAT, SADE VE MODERN BİR AT KUYRUĞU

Alışkanlıkları kıran, kendi güzelliğini içinden geldiği gibi yaratan kadın. En doğal haliyle etrafındaki tüm gözleri üzerine çekebilen bir cazibesi vardır. Çünkü onun için kendin olabildiğin kadar güzelsindir.

Kérastase, kadınların hayatındaki en önemli günde bu muhteşem stilleri saçlarda taşıtabilmek için lüksün en üst noktasına ulaşmış Chronologiste Canlandırıcı Havyar bakımını sunuyor…

En özel günde en görkemli saçlara sahip olmak için düğünden 2 hafta önce Kérastase danışman kuaförü tarafından gerçekleştirilecek en özel saç bakımı.

Mimetik havyar taneleri ve canlandırıcı molekül Abyssine ile bugüne kadar sunulan en değerli saç bakım ritüeli. Yenilenmiş saç derisi ve saç telleri ile saçın gerçek güzelliğini ortaya çıkarır.