ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK
ULUSLARARASI AŞK

Gözde & Nicky Vandevoorde

Gözde ve Nicky 31 Agustos 2009′ da Belcika’nin Brugge sehrinde tanistilar. Brüksel’den Brugge’ye giden trende, Gözde bu baska ülkedeki yeni deneyimi hakkinda cok heyecanli ve merakli hissediyordu. Brugge’de hava sicak ve günesliydi. Nicky olagan bir gün geciriyor ve sinavlarina calisiyordu. Nicky Gözde’nin yurtta tanistigi ilk kisiydi. Nicky ve arkadasi Türkiye’den gelen bu güzel kiz hakkinda konusuyorlardi, isin ilginc yani, Gözde’nin Flemenkce anladigini bilmiyorlardi. 🙂 Bu güzel bir askin baslangici oldu. Gözde ve Nicky hic bir zaman yilmadilar ve beraber bir yasami paylasmak icin birbirlerinin yaninda oldular. Mesafe sadece asklarinin ne kadar yolculuk yapabileceginin bir testiydi. 14 Subat 2015’te lezzetli bir sevgililer günü yemeginin ardindan evlenme teklifi geldi ve o “EVET” dedi!
Gelin Türk, damat da Belcika ve Ispanyol cifte vatandasiligina sahip olunca gayet renkli bir davetli listesi cikti ortaya. Dügünümüze yurtdisindan gelen misafirler Belcika, Ispanya, Almanya ve Yunanistan kültürlerini temsil ettiler. Bir cogu Türkiye’ye ilk defa gelmis bulunuyordu ve Türk kültürünü ögrenmeye cok ilgiliydiler. Yurtdisindan gelen misafirleri agirladigimiz masalarda yabanci dil bilen Türk arkadaslarimiz da hep yardimci oldular. Buarada herkesin birbiriyle tanismaya olan acikligi ve ilgisi de cok önemliydi. Farkli kültürden olan sarki secimi de pozitif bir ortam yaratti ve onlarin dans pistine hizli uyumunu sagladi. 🙂 Ayrica dügünden önce Canakkale ve cevresinde farkli gezi turlari yapmalarini önerdik. Dügün sonrasi da otelin bahcesinde özel bir brunch organize ettik. Hepsi Canakkale’den ve ülkemizden memnun kalip güzel anilarla ayrildiklarini sölediler. Düğün Organizasyonumuzda deneyim ve referanslar
farkli firmalar ile baglantilari,bircok dekoratif objelerinin kendilerine ait olmasi – kolay tedarik olanagi
isteklerimizin ilgi ve dikkatle dinlemesi, yeni fikirlere acik olmalari dolayısı ile Hera Wedding ile çalıştık.Dügün sonunda: önce damat sonra gelin olarak arkadaslarimiz tarafindan dügünün sonunda havuza atildik. hersey cok güzel derken damat yüzügünü kaybettigini anladi. O an cok üzüldük. sonra birkac arkadas havuza atladi ve seferber olup yüzügü aramaya basladilar. Bir süre sonra kocaman bir alkis koptu. Yüzük bulundu ve asil o an yüregimize su serpildi.
Nikah ani: Tam günesin battigi an “evet” dedigimiz an – gercek olduguna inanamadik, cok duygulandik ve özellikle ben gelin olarak heyecandan nikah memurunun verdigi kalemi tutamadim. Kalem titredigi icin sadece nokta koyabildim nikah defterine. 🙂
Dügüne hazirlik aninda: anneanneminin anisina hitaben onun gelinligini giyip özel fotograf cekimi yaptik. O an fotografci Aylin inanilmaz bir sekilde heyecanlandi ve böyle bir cekim yapmaktan cok duygulandigini ve gurur duydugunu söyledi. O an ki enerji harikaydi ve bu resimlere de yansidi. Anneannem o ani hissettiyse eminim cok mutlu olmustur.
Dügüne hazirlik aninda: damat ve sadiclari nikaha 4 saat kala havuzda biralarini icerek keyif yaptilar. Stresten uzak bir sekilde dügüne eglenerek hazirlandilar. Bu da kesinlikle unutulmayacak özel anlardan biriydi.